o godz. 16.30  Nabożeństwo majowe

Wtorek       –  św. Filipa Nereusza , prezbitera

Piątek         –  św. Urszuli Ledóchowskiej , dziewicy

W przyszłą niedzielę  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia są codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

W czasie nabożeństw majowych modlimy się szczególnie o ustanie epidemii oraz o dobre urodzaje.. Zachęcamy do udziału w tych pięknych majowych modlitwach,

W  związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że ;

łączna ilość wiernych w naszym kościele nie może przekraczać 50 osób , łącznie z chórem

wszyscy wierni mają mieć zakryte usta i nos.

Uroczystości pogrzebowe  nadal  będą odbywać się  w Kaplicy cmentarnej

Msze św.  w ciągu tygodnia codziennie rano o godz.7.00 oraz wieczorem po majówce o godz.17.00

Od godz.16.30  jest  wstawienie Najświętszego Sakramentu  cicha adoracja  aż do rozpoczęcia Nabożeństwa majowego,  na zakończenie majówki odmawiamy  jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  i śpiewamy  suplikacje o uproszenie ustania epidemii.

na zakończenie porannej Mszy św. nadal odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz śpiewamy Suplikacje o uproszenie ustania epidemii.

drzwi do kościoła są otwarte przez cały dzień na prywatną modlitwę  oraz indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu.

Spowiedź w naszym kościele jest codziennie  pół godziny przed Mszą św.