w archidiecezji krakowskiej kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Wtorek        – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Środa          – św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika

Czwartek    –  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi ChrystusaBoże Ciało

Msza św. rano  o  godz. 7.00  oraz centralna  przy ołtarzu polowym  o godz. 10.00

po tej Mszy św. ruszy procesja do czterech ołtarzy

Bardzo prosimy aby na procesję w Uroczystość Bożego Ciała zechciała się włączyć cała parafia;   wszystkich prosimy o godne zachowanie i uczczenie Chrystusa Eucharystycznego, jest to bowiem publiczne wyznanie naszej wiary.

Za pobożny udział w procesji Bożego Ciała można uzyskać odpust zupełny.

Proszę parkować samochody na placu plebańskim i parkingu w stronę Prawdy tak aby nie przeszkadzać w procesji, która pójdzie od ołtarza polowego tak jak to było w ubiegłych latach.

Od dzisiejszej niedzieli można również parkować na kolejnym nowym parkingu, obok Przedszkola zbudowanym wspólnie przez parafię i Caritas. wjazd na ten parking przez plac plebański ,wyłącznie dla uczestniczących w nabożeństwach  .

po południu bez zmian ; ostatnie tegoroczne nabożeństwo majowe  o godz.16.30 a o 17.00  wieczorna Msza św.

Przez całą oktawę Bożego Ciała o ile pogoda na to pozwoli codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.17.00 będzie procesja wokół kościoła, połączona z nabożeństwem czerwcowym dlatego zachęcam wszystkich do licznego w niej udziału.

W przyszłą niedzielę procesja będzie po sumie o godz.11.00

Piątek       św. Justyna , męczennika

Pierwszy Piątek miesiąca  spowiedź rano od godz. 6.30

oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej i wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

Sobota         – Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo do  Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny  po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych