W najbliższą niedzielę 28 grudnia 2014 r  -na rannej Msza św. o godz.7.00 zakończenie peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego w Raciborowicach . Wszystkich mieszkańców Raciborowic, którzy otwarli swe domy przed Jezusem Miłosiernym zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za dar nawiedzenia.

Od niedzieli Obraz Jezusa Miłosiernego rozpocznie peregrynację po rodzinach mieszkających na Prawdzie. Na wieczorną Mszę św. w niedzielę zapraszamy więc rodziny mieszkające na Prawdzie. Peregrynacja rozpocznie się od strony Więcławic od rodziny Sikora i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic. Nad przebiegiem trasy peregrynacji czuwać będą członkowie Rady Parafialnej z Prawdy ; Teresa Sikora oraz Maria Szczupak .