Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca na zakończenie Mszy św. odprawimy adorację Najświętszego Sakramentu.

po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych

o godz. 16.30 Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego

o godz. 17.00 wieczorna  Msza św.

po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie Rady Parafialnej

jutro w Poniedziałek     –  Drugi Dzień Zielonych Świąt  –  Święto NMP Matki Kościoła

Msze św. o godz. 7.00 9.00.  oraz  o  godz.17.00

we Wtorek               –   św. Barnaby, Apostoła

w  Środa                   –  św. Jadwigi , królowej

po wieczornej  Mszy św. z  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w  Czwartek                Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

w  Piątek              po wieczornej Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Charytatywnego

w Sobotę      –   św. Barnaby, Apostoła

w przyszłą niedziele     Uroczystość Najświętszej Trójcy

Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego z  Koronka do Bożego Miłosierdzia przez cały czerwiec codziennie o godz.16.30  i po Nabożeństwie  wieczorna Mszy św.

Zachęcamy wszystkich do  udziału w tych pięknych czerwcowych Nabożeństwach .

w dzisiejszą niedzielę Członkowie Rady Parafialnej po każdej Mszy św.  prowadzą ostatnią z trzech  zaplanowanych zbiórek na prace projektowe  dotyczące modernizacji instalacji elektrycznej w kościele, wykonanie , systemów zabezpieczających przed pożarem, instalacji antywłamaniowej , monitoringu oraz modernizacji ogrzewania kościoła.

Koszty projektowe w całości musi pokryć parafia  co pozwoli nam zwrócić się do różnych instytucji  z prośbą o dotacje na wykonanie planowanych zadań.  Kosztorys prac projektowych znajduje się w gablocie przykościelnej oraz na stronie internetowej naszej parafii.

Ofiary można też przekazać bezpośrednio na konto parafialne. Nr.Konta  można zabrać z przedsionka kościoła ; znajduje się również na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przykościelnej.