Msze św. o godz. 7.00  i o godz. 17.00  w kościele

o godz. 9.00  oraz  11.00   przy ołtarzu polowym

o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu  :

Środa      –   o godz. 17.00  Msza św. z  Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek    – Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Jeżeli obostrzenia sanitarne nie zostaną złagodzone to w przyszłą niedzielę Msze św.  o godz. 9.00  oraz 11.00   będą przy ołtarzu polowym

W przyszłą niedzielę po sumie o godz. 12.00 będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich, które za dwa tygodnie w niedzielę 2 maja przystąpią do I-szej Komunii świętej.

Bardzo prosimy aby zarówno podczas Nabożeństw sprawowanych w kościele jak i na zewnątrz kościoła  zachowywać przepisy sanitarne, mieć zakryte usta i nos, oraz przestrzegać dystansu 2 m. od siebie, jeśli nie jesteście mieszkańcami tego samego domu.

dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona jest na cele parafialne związane z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.