o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  wieczorna Msza św.

Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców  dzisiaj po każdej Mszy św.  przed pomnikiem Ojca Świętego Jana Pawła II , będzie poświecenie samochodów. Bardzo prosimy aby ci, którzy pragną aby Boże błogosławieństwo spłynęło na nich i ich pojazdy, po Mszy św. podjechali samochodami czy też innymi środkami  transportu. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Zawsze przed wyruszeniem w podróż módlmy się o jej bezpieczny przebieg. Niech nam nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Od 20 –tu lat z racji poświecenia samochodów  przeprowadzana jest ogólnopolska zbiórka pieniężna na środki transportu dla misjonarzy. Również i my w dzisiejszą niedzielę  możemy wspomóc misjonarzy dobrowolną ofiarą, która przeznaczona będzie na paliwo oraz środki transportu dla misjonarzy.

Poniedziałek       –   św. Marty

Wtorek                –   św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła

Środa                  –    św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek            –   św. Alfonsa, Marii Liguoriego bpa i dr Kościoła

Pierwszy czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30   oraz    wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. oraz modlitwy za pośrednictwem Św. Jana Pawła II, o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek        –    św. Euzebiusz , biskupa

Pierwszy Piątek miesiąca

–   spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00  odwiedziny chorych w domach

Sobota        Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę Pierwsza Niedziela miesiąca po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.