o godz. 16.30 Nieszpory   i  o 17.00  Msza św.

po Mszy św. o 11.00  spotkanie z rodzicami dzieci klas IV-tych, które przeżywać będą Rocznicę Komunii św.

po wieczornej Mszy św. zebranie Rady Parafialnej

Poniedziałek –    św. Piusa V , papieża

O godz. 17.30 w ramach trwającej nowenny przed Uroczystością św. Stanisława biskupa i męczennika w Katedrze na Wawelu  nasza parafia wraz z parafiami naszego Dekanatu Kraków-Prądnik, , które w minionym roku przeżywały wizytacje biskupie. nawiedzi grób św.Stanisława  oraz uczestniczyć będzie we Mszy św., bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

Wtorek       – św. Józefa, rzemieślnika

o godz. 17.00.  Rozpoczęcie Nabożeństw majowych

Nabożeństwa majowe będą w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów  o 16.30  i o 17.00 Msza św.

W czasie nabożeństw majowych modlić się będziemy szczególnie za Ojca św.  za Kościół w Polsce, o powołania kapłańskie i zakonne, o dobre urodzaje.

Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych pięknych majowych modlitwach,

Również zapraszamy tak jak w latach ubiegłych na majówkę pod pomnikiem Ojca św. na godz.21.00

Środę           św. Atanazego,  bpa i dr Kościoła

Czwartek     Uroczystość Najśw. Maryi Panny  – Królowej Polski

Msze św. jak w niedziele  ; 7.00 ,  9.00 , 11.00  i 17.00

o godz. 16.30 Nabożeństwo majowe

Piątek         –  św. Floriana , męczennika, patrona , hutników i strażaków oraz miasta Krakowa

Pierwszy Piątek miesiąca  spowiedź rano od godz. 6.30

oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej  Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

o godz. 17.00 Nabożeństwo majowe   oraz wieczorna Msza św.

Arcybiskup Metropolita Krakowski udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych wszystkim wiernym przebywającym w granicach Archidiecezji Krakowskiej w piątek dnia 4 maja 2018 roku.

Wszystkich korzystających z tej dyspensy zachęca się do podjęcia innych form aktów pokutnych, a zwłaszcza czynów miłosierdzia chrześcijańskiego.

Sobota –    św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera

Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę  na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy trzeciej  przeżywać będą  Uroczystość Pierwszej Komunii św.

Spowiedź dla dzieci komunijnych ich rodziców rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę od  godz.15.00

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.