Trwa  40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  Po każdej Mszy św. jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna krótka adoracja a później prywatna  adoracja do następnej  Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

O godz. 16.30 zamiast nieszporów wspólna adoracja   i o 17.00 wieczorna Msza św.

Wtorek   –  św. Piotra Damiana  , biskupa i doktora Kościoła

Środa       –  Święto Katedry św.Piotra

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek     o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia

Dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona na  prace remontowo-budowlane  prowadzone w naszej parafii.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. w Sali parafialnej spotkanie wszystkich, którzy uczestniczą w wyjazdach pielgrzymkowych, oraz wszystkich chętnych, którzy myślą o pielgrzymowaniu do Guadaluoe w Meksyku,