w  dzisiejszą niedzielę   rozpoczynamy  40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem, które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej Mszy św.  o godz. 16.30  zamiast Nieszporów wspólna Adoracja  i o 17.00  Msza św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

w Poniedziałek  –   Święto św.Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa ; patronów Europy

w  Środę      o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w  Piątek     o godz.17.00  Msza św. z  Koronką do Bożego Miłosierdzia

W przyszłą niedzielę 3 niedziela miesiąca więc składka inwestycyjna , na pokrycie kosztów związanych z pracami prowadzonymi w naszej  parafii.