Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje Wielkopostne które  poprowadzi Konstanty Ciaranek ze Zgromadzenia OO Reformatów

Zachęcamy więc wszystkich do zapoznania się z programem rekolekcyjnym.

Szczegółowy Program Rekolekcji Wielkopostnych jest w gablotce przykościelnej, na stronach internetowych naszej parafii  został także dostarczony przez ministrantów do każdej rodziny.

Można go również zabrać z przedsionka kościoła.

Zachęcamy wszystkich zwłaszcza chorych do modlitwy w intencji rekolekcji.

po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

o godz. 15.15 Droga Krzyżowa .

o godz.16.00 „Gorzkie żale z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

a na zakończenie Gorzkich Żali ucałowanie relikwii Krzyża świętego

po Gorzkich Żalach  –  wieczorna Msza św. i o godz.  17.30 nauka stanowa dla mężczyzn

Jutro -Poniedziałek  Msze św.  Z nauką ogólną o  9.30  oraz  17.00

o  8.00 nauka dla uczniów kl. 6, 7 i 8 SzP oraz Gimnazjalistów

a  o 10.45 nauka dla dzieci kl  1- 5  SzP oraz Przedszkolaków

o godz.  18.00 nauka stanowa dla kobiet

we    Wtorek  –    DZIEŃ  SPOWIEDZI  WIELKOPOSTNEJ

spowiedź  od godz. 8.30  do  11.00  oraz  od  15.30  do  18.00

Msze św.  Z nauką ogólną o  9.30  oraz  17.00

o  8.00 nauka dla uczniów kl. 6, 7 i 8  SzP oraz Gimnazjalistów

a  o 10.45 nauka dla dzieci kl  1- 5  SzP oraz Przedszkolaków

o godz.  18.00 nauka stanowa dla młodzieży

na wieczornej Mszy św. poświęcenie  feretronu z Figurą św. Małgorzaty ufundowanego przez mieszkańców Kończyc.

we  środę      – Zakończenie Rekolekcji

o 8.00 nauka dla uczniów kl. 6 i 7 SzP

o 9.30   Msza św. z namaszczeniem chorych

o 10.45 nauka dla dzieci kl  1- 5 SzP oraz Przedszkolaków

o  16.00  nauka dla uczniów kl. 8  SzP  oraz Gimnazjalistów

o 17.00   Msze św.  Z nauką ogólną oraz błogosławieństwem na zakończenie Rekolekcji

w środę od godz. 14.00 będziemy również odwiedzali chorych , którzy nie mogą przyjść do kościoła , bardzo proszę abyście wszystkich tych chorych zgłaszali najpóźniej do wtorku.

Chorych których odwiedzamy na I-sze Piątki nie trzeba zgłaszać

W środę na zakończenie rekolekcji składka przeznaczone będzie dla Ks. Rekolekcjonisty jako wynagrodzenie za trud głoszenia tych rekolekcji.

w  Piątek    –  o godz.17.00  Msza św. a po niej rozpocznie się   Wielkopostna Droga Krzyżowa od kościoła pod krzyż w Dziekanowicach .

zapraszamy na nią wszystkich parafian zarówno dzieci, młodzież i starszych.

W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa  –Uroczyste poświęcenie palm i Procesja z palmami rozpocznie się od pomnika Ojca św. Jana Pawła II  przed sumą o godz. 11.00  w ten sposób rozpoczniemy obchód Wielkiego Tygodnia, zapraszamy do licznego udziału w tych uroczystościach.