Dzisiaj  Pierwsza Niedziela Miesiąca na zakończenie Mszy św. odprawimy adorację Najświętszego Sakramentu oraz  kontynuujemy  40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  które trwa przez kolejne trzy niedziele.  Po wspólnej adoracja  prywatna  adoracja do następnej  Mszy św.   Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30  zamiast Nieszporów wspólna Adoracja  i o 17.00  Msza św.

w Środę    – św. Scholastyki , dziewicy

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Piątek     –  o godz.17.00  Msza św. z  Koronką do Miłosierdzia Bożego

w  Sobotę w naszej Parafii przeżywać będziemy XXIX światowy Dzień chorego

od godz.9.00 odwiedziny chorych w domach  tylko tych chorych , którzy do kościoła przyjść nie mogą . Do najbliższego piątku należy więc zgłosić tylko tych chorych, którzy ze względów epidemicznych nie obawiają się zakażenia oraz w domu w ostatnim czasie nie przebywano na kwarantannie. Zgłoszenie dotyczy również tych, których odwiedzaliśmy w I-sze Piątki.

a o godz. 10.00  w Kościele odprawiona będzie specjalna Msza św. w intencji chorych z całej Parafii.

a o godz. 10.00  w Kościele odprawiona będzie specjalna Msza św. w intencji chorych z całej Parafii.

Bardzo prosimy abyście w najbliższą sobotę tak jak w roku ubiegłym przywieźli  starszych i chorych tu do kościoła; Będzie dla nich specjalna Msza św. Namaszczenie olejami św. krótka adoracja z Koronką do Miłosierdzia Bożego i bł. Najświętszym Sakramentem,