O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00  „Gorzkie żale z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – Msza św.

W tym tygodniu :

Środę    –  o 17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek    Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00  po niej  Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii rozprowadzają już końcówkę  Baranków  Wielkanocnych Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym.

W przyszłą 5 niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne

Które w tym roku poprowadzi O. Krzysztof Jurewicz ze Zgromadzenia Księży Oblatów.

Szczegółowy program rekolekcji znajduje się na stronie internetowej naszej parafii jest wywieszony w gablotce oraz w najbliższych dniach zostanie do każdego domu dostarczony przez ministrantów, tak aby każdy mógł skorzystać z tego szczególnego daru łaski Bożej, gdy przez usta rekolekcjonisty do nas kierowane jest Słowo Boże.

Wraz z programem przekazujemy kolejny numer Gazetki Parafialnej .

Tym razem znajdziecie w niej informacje dotyczące  Objawień Fatimskich z racji 100-rocznicy tych wydażeń.

Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli  przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z tegorocznym  ogrzewaniem naszego kościoła.