o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 Msza św.

W tym tygodniu :
Roraty do środy włącznie rano o godz.7.00

w Środę – Wigilia Bożego Narodzenia – ostatnie Roraty rano o godz.7.00
wieczornej Mszy św. już nie będzie.

W Wigilię Bożego Narodzenia zachowujemy post.

O północy gromadzimy się na Pasterce aby wspólnie powitać dzień Bożego Narodzenia.
Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.

w Czwartek – Boże Narodzenie – Msze święte tak jak w każdą niedzielę; czyli o  7.00, 9.00 , 11.00 i 17.00
Składka  przeznaczona jest na świętopietrze,

w Piątek – Święto św. Szczepana – pierwszego męczennika – Msze święte tak jak w każdą niedzielę; czylio 7.00, 9.00 , 11.00 i 17.00
na Sumie. o godz. 11.00 poświęcenie owsa do siewu
Z racji Uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych
Składka  przeznaczona jest na UPJP II w Krakowie

w Sobotę Święto św. Jana Ewangelisty  na Mszy św. o godz. 7.00 poświęcenie wina

w przyszłą NiedzielęŚwięto św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa na Sumie o godz. 11.00 – błogosławieństwo małych dzieci.

Panie z Zespołu Charytatywnego nadal rozprowadzają świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – wszystkie gazety są dzisiaj jako dwutygodniki z bardzo bogatymi dodatkami, dlatego ceny 7 i 10 zł.

Zaraz po świętach rozpocznie się wizytacja duszpasterska, czyli kolęda . Na kolędę przygotowujemy ołtarz domowy, a więc stół nakryty białym obrusem, krzyż , Pismo Święte , palące się świece, kropidło i wodę święconą. Wodę święconą można zabrać z przedsionka kościoła.

w tym tygodniu Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA będzie ;
W sobotę – od godz.8.00 Dziekanowice cz.I. tgz. Sudół, rozpoczęcie u Pana Piotra Nowaka i kolejno tak jak w latach ubiegłych