W dzisiejszą niedzielę przypada Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
Na Mszy św. o godz.11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I-szej Komunii św.

O godz. 16.30 Nieszpory i o 17.00 Msza św.
Młodzież gimnazjalną oraz młodzież szkół średnich zapraszamy na Mszy św. o godz. 17.00 i koncert uwielbienia.

Poniedziałek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Wtorek – św. Marcina z Tiurs, biskupa
96 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości,

Środa – św. Jozafata, biskupa i męczennika
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – pierwszych męczenników Polski ; Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

Piątek o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota – św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

W najbliższą sobotę na Mszy św. o godz.17.00 ks.Bp Jan Szkodoń udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania , na tę uroczystość zapraszamy całą parafialną wspólnotę.
Spowiedź dla tej młodzieży, świadków, ich rodziców i rodzeństwa będzie w piątek od godz. 18.00 do 19.00.
O 19.00 rozpocznie się Msza św. z obrzędem dopuszczenia do Bierzmowania oraz przekazaniem Krzyży.

Składamy  serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na całoroczne utrzymanie cmentarza, wywóz śmieci, sprzątanie, prace porządkowe
Bóg zapłać tym wszystkim , którzy dostrzegają porządek na cmentarzu i czują się współodpowiedzialni za utrzymanie cmentarza. Zwłaszcza gorące podziękowanie kieruję do tych wszystkich którzy dokonują segregacji śmieci.