o godz. 16.30  Nieszpory a o 17.00  Msza św.

po wieczornej Mszy św.  spotkanie opłatkowe dla rodzin, które gościły pielgrzymów uczestniczących  w ŚDM w Krakowie

Poniedziałek   – bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina

Wtorek            –  św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Środa              –  Święto nawrócenia św.Pawła Apostoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek        –   św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów

Piątek                –   bł. Jerzego Matulewicza, biskupa

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia

Sobota              –   św. Tomasza z Akwinu , prezbitera i dr Kościoła

W najbliższą sobotę 28 lutego od ingresu do Katedry na Wawelu rozpocznie swą posługę w naszej  Archidiecezji Krakowskiej Arcybiskup Marek Jędraszewski jako Metropolita Krakowski, polecamy więc w tym dniu ks.Abpa Marka jak i dotychczasowego metropolitę ks. kard.Stanisława w szczególniejszy sposób modlitwom.

Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną wizytację duszpasterską czyli Kolędę. Składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy znaleźli czas i otworzyli swoje domy przed kapłanem, który nawiedzając wasze rodziny przyniósł Boże błogosławieństwo.