O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00  „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – wieczorna  – Msza św.

składka na Gorzkich Żalach w czasie ucałowania relikwii Krzyża świętego przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

W tym tygodniu  :

Poniedziałek  –  Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny

Msze św.  o 7.00 ,  9.00   17.00

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada kolejny dzień Świętości Życia,

deklaracje podjęcia się duchowej adopcji znajdują się na ołtarzu Matki Bożej

trzecią część po wypełnieniu wrzucamy do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej.

Na Mszy św. o godz. 9.00  przeprowadzimy  ceremoniał uroczystości przyrzeczeń

Wszystkich obrońców życia nienarodzonych na tę Mszę św. zapraszamy.

Na Mszę św. o godz.17.00  przychodzą dzieci z klasy 3 przygotowujące się do I-szej Komunii św. otrzymają poświęcone książeczki

Środa    –  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

po wieczornej Mszy św. próba chóru  P.Organista zaprasza wszystkich chętnych

Piątek   –   Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00  po niej Msza św.

o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii nadal rozprowadzają   Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym .