O godz. 17.00  Msza św.  oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

Tradycyjnie wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi były wikariusz tej parafii ks. Mariusz Mendyk

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca tym razem prosimy mieszkańców Raciborowic.

Wszystkich zapraszamy do udziału w modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

W tym tygodniu :

Wtorek       – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży

Środa         – św. Januarego, biskupa i męczennika

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek    świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy

Jak co roku z racji Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego nasza parafia ma wyznaczone nabożeństwo  w Mogile  dlatego w najbliższy czwartek 20-tego września o godz.17.00  na placu Jana Pawła II rozpocznie  się Droga Krzyżowa  a  o godz. 18.00  w Bazylice będzie koncelebrowana Msza św. i procesja.   Kto tylko może niech się więc do Mogiły się wybierze.

Piątek          –    Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota         –    bł. Bernardyny, Marii Jabłońskiej, dziewicy

W przyszłą niedzielę po  Mszy św. o 11-tej spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-cich przygotowujących się do I-szej Komunii św.

Dzisiaj  przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka remontowo-budowlana, za złożone ofiary Bóg zapłać.