Pierwsza niedziela miesiąca dlatego na zakończenie Mszy św. odprawimy adorację Najświętszego Sakramentu

po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00   „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – Msza św.

składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

Dzisiaj po  Mszach św. Panie z Zespołu Charytatywnego będą do puszek zbierały ofiary na misje i misjonarzy

W tym tygodniu  :

w  Środę   –  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Piątek  –   Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 16.30  po niej Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej , a przez to odmieniając swe życie na lepsze , przygotowując się do Świąt Wielkanocnych

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie Rady Parafialnej

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów będzie we wtorek o godz.16.15,  dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00 w Sali Parafialnej.

Ks.Rafał organizuje wyjazd do Myślenic na Misterium Męki Pańskiej w sobotę 18 marca o godz.16.30  Koszt 30 zł., zapisy w zakrystii lub kancelarii wraz z wpłatą tylko do przyszłej niedzieli 12 marca br.

Od przyszłej  niedzieli Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii będą rozprowadzać  Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym ,  ofiary  to nie jest zapłata za baranka, lecz konkretna pomoc głodnym, biednym , potrzebującym pomocy. W tym roku  połowę zebranych środków pieniężnych  przeznaczymy  na pomoc mieszkańcom  wschodniej Ukrainy .