Dzisiaj po sumie o godz.12.00 w Sali Parafialnej spotkanie z rodzicami dzieci klas IV  przeżywających w tym roku swoją I-szą rocznicę Komunii Świętej.

o godz. 17.00 wieczorna Msza św.

W dzisiejszą niedzielę po Mszach Świętych przed naszym kościołem kwestować będą siostry sercanki, prowadzące w Krakowie bursę dla studiujących w tym mieście dziewcząt.

W tym tygodniu  :

Poniedziałek –  Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika , głównego patrona Polski

Wtorek    – Święto św. Marka Ewangelisty ,

Środa       o 17.00  Msza św. oraz  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek      –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota    –  Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

W przyszłą niedzielę po Mszach św. do puszek Panie z Zespołu Charytatywnego zbierać będą ofiary na pomoc dla Syrii zwłaszcza zrujnowanego Aleppo

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zebranie Rady Parafialnej.

Próba dla dzieci z klas 3-cich przed I-szą Komunią będzie tu w kościele we wtorek i środę o godz.18.