1. O godzinie 16. 30 Nieszpory, a po nich o 17. 00 Msza Święta.
  2. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, Patrona kierowców i podróżujących, dzisiaj po każdej Mszy Świętej poświęcimy pojazdy mechaniczne. Ofiary złożone podczas poświęcenia będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia:
  • Niedziela – wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy i Patronki Europy.
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
  • Wtorek – święto św. Jakuba Apostoła, wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
  • Środa – wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. O godz. 17. 00 Msza Święta oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Piątek – o godz. 17. 00 Msza Święta oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Sobota – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  1. Trwają zapisy na XLIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Szczegóły w gablotce i na stronach internetowych Archidiecezji Krakowskiej.
  2. W tym roku ponownie jeden z członów Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę zatrzyma się na nocleg w naszej parafii. Będą to Pielgrzymi okolic Kasiny Wielkiej, Mszany Dolnej i Rabki. W imieniu przewodnika tego członu zwracam się do Was, abyście w miarę swoich możliwości zechcieli przyjąć z 6 na 7 sierpnia kilku pielgrzymów. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii oraz u Pań z Zespołu Charytatywnego.
  3. Można dołączyć do Pieszej Pielgrzymki od naszej parafii – szczegóły na plakacie w gablotce.
  4. Za tydzień w niedzielę spotkanie Rady Parafialnej po Mszy Świętej o godzinie 18. 00.
  5. Zbiórka elektrośmieci – 26 lipca do godziny 11. 00 na parkingu przed Salką Parafialną.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Staś”.