1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Odpust ku czci św. Małgorzaty, Dziewicy i Męczennicy – naszej Patronki oraz jubileusz 750 – lecia istnienia naszej parafii i 550 – lecia konsekracji naszego kościoła. Kazania na Mszach Świętych głosi nasz Rodak ks. Bogdan Zbroja.

Sumie Odpustowej i równocześnie jubileuszowej przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Henryk Nowacki. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do św. Małgorzaty oraz procesja i uroczyste „Te Deum”.

Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Sumę Odpustową.

1. O godzinie 16. 30 Nieszpory, a po nich o 17. 00 Msza Święta.
  2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia:
  • Niedziela – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  • Wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
  • Środa – o godz. 17. 00 Msza Święta oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Piątek – o godz. 17. 00 Msza Święta oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Sobota – święto św. Marii Magdaleny.
  1. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, Patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej poświęcimy pojazdy mechaniczne. Ofiary złożone podczas poświęcenia będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. Trwają zapisy na XLIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Szczegóły w gablotce i na stronach internetowych Archidiecezji Krakowskiej.
  3. Zbiórka elektrośmieci – 26 lipca do godziny 11. 00 na parkingu przed Salką Parafialną.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Staś”.