o godz.17.00 kolejne  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną  poprowadzi  ks.Adam Jończak ze Zgromadzenia Ojców Oblatów wraz z diakonem Kamilem Dżalakiem naszym dawnym organistą.

Ks.Adam– tegoroczny neoprezbiter – na zakończenie udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca prosimy mieszkańców Dziekanowic.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

w   Środę         –   św.Alojzego Gonzagi, zakonnika

o godz. 16.30 Nabożeństwo czerwcowe z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   i o godz. 17.00  wieczorna  Msza św.

Piątek     o godz. 8.00  Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Zespołu Szkół w Raciborowicach

Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego jest codziennie rano pół godziny przed Mszą św. lub po południu przed Nabożeństwem czerwcowym od godz. 16.00

Bardzo proszę rodziców zadbajcie o to by wasze dzieci z Bożym błogosławieństwem kończyły rok szkolny i rozpoczynały okres wakacji. Niech nie zabraknie żadnego ucznia zarówno do spowiedzi jak i na Mszy św. dziękczynnej za przeżyty rok szkolny.

w  Sobotę        –   Uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela

Nabożeństwa czerwcowe  do Najświętszego Serca Jezusowego z Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 16.30  i o godz.17.00  Msza św.

W dzisiejszą niedzielę 3-cią miesiąca składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.

Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Spotkania kandydatów do Bierzmowania będą w poniedziałek o godz.14.30 albo godz 17.30  albo we wtorek o godz.17.30  termin do wyboru.