W dzisiejszą niedzielę przypada  wspomnienie – św. Andrzeja, Apostoła

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 Msza św.

Wtorek – bł. Rafała Chylińskiego, prezbitera
Środę – św. Franciszka Ksawerego, kapłana
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – św. Barbary, dziewicy i męczennicy
Pierwszy Czwartek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30 oraz wieczorem od godz. 16.00
o godz.17.00 Msza św. oraz, Nabożeństwie ku czci Ojca św. Jana Pawła II  z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne.

po Mszy św. wieczornej spotkanie dla I-szych, II-gich klas gimnazjalnych, w ramach przygotowania do bierzmowania

PiątekPierwszy Piątek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30
oraz wieczorem od godz. 16.00
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po wieczornej Mszy św.
Od godz. 9.00 odwiedziny chorych po domach
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobotę –– św. Mikołaja, biskupa

Pierwsza Sobota miesiącaNabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą Niedzielę Pierwsza Niedziela Miesiąca po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

Od dzisiejszej niedzielę rozpoczyna się Okres Adwentu. Adwent to czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela na świat i do każdego z nas. Na to spotkanie przygotowujemy się przez Roraty i spowiedź Adwentową,
Roraty przez cały Adwent będą codziennie rano o godz.7.00
Zachęcamy do licznego udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, nie tylko dzieci,  ale i młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekiwać będziemy na przyjście Jezusa.

Od dzisiejszej niedzieli Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem rozprowadzają świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy, ofiary  to nie jest zapłata za świece, lecz konkretna pomoc potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.