po Sumie o godz. 12.00 zapraszamy dzieci , młodzież i starszych do wspólnego kolędowania.

o godz. 16.30  Nieszpory

Wtorek   – św. Antoniego , Opata

Środa      –    o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek        –  św. Józefa Pelczara, biskupa

Piątek        –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia

Sobota             –   św. Agnieszki , dziewicy i męczennicy

W przyszłą niedzielę  po  Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie opłatkowe dla Wójtów Gmin  oraz i Rady Parafialnej.

Dzisiaj  3-cia niedziela miesiąca ale składka  przeznaczona jest nie na prace remontowo-budowlane  w naszej parafii

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu będzie w Batowicach ; odwiedzimy rodziny naszej parafii udzielając Bożego błogosławieństwa ;

Poniedziałek  16.I.2023 r. od godz. 16.00   Batowice cz.I. ul. Karola Wojtyły tylko  numery parzyste rozpoczęcie od Ronda  nr.20  i kolejno w stronę Raciborowic do Ośrodka Zdrowia.

Wtorek  17.I.2023 r. od godz. 16.00   Batowice cz.II. ul. Karola Wojtyły numery nieparzyste kolejno od strony Krakowa w stronę Raciborowic tylko do Kapliczki przy DPS  do nr. 99  oraz  ul.Ogrodowa  i ul.Wspólna .

Środa  18. I.2023 r. od godz. 16.00   Batowice cz.III. rozpoczęcie od ulicy Wichrowe Wzgórze, i kolejno ul. Piastowska oraz ul.Matejki .

Czwartek  19.I.2023 r. od godz. 16.00   Batowice cz.IV. dalszy ciąg numery nieparzyste na ul. Karola Wojtyły kolejno od Kapliczki nr.101  w stronę Raciborowic do mostu do nr. 125  oraz  ul. Rodzinna.

Sobota 21. I.2023 r. od godz. 9.00   Batowice cz.IV. ul.Akacjowa, ul.Spacerowa i dokończenie ulicy Karola Wojtyły od mostu w stronę Raciborowic  wszystkie domy.