O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E !
14 Niedziela Zwykła – 06.VII.2014r.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca dlatego na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

O godz. 16.30 Nieszpory a o 17.00 wieczorna Msza św.

Wtorek – św. Jana z Dukli, prezbitera
Środa – o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Piątek Święto św. Benedykta, Opata i patrona Europy
o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny ,które w tym tygodniu gościć będą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.
Sobota św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

W przyszłą niedzielę 13 lipca będziemy przeżywali Odpust ku czci św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy – naszej Patronki.
Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Sumę Odpustową o godz. 11.00.

Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz procesja wokół kościoła, na zakończenie odśpiewamy uroczyste Te Deum.

Bardzo prosimy aby duchowo przygotować się do Uroczystości Odpustowej. Korzystajmy z okazji do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. rano lub w środę i piątek wieczorem. , ponadto ;  W najbliższą sobotę12 lipca od godz.17.00 do 18.00 będzie spowiedź przed odpustem..

Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę podczas niedzielnych Mszy św, które przeznaczone są na prace związane z ociepleniem stropu naszej świątyni. Wszystkim ofiarodawcom , którzy troszczą się o nasz kościół , jako Dom Boży, niech Dobry Bóg wynagrodzi. i błogosławi.

W naszym Przedszkolu od września będzie trzecia Grupa dzieci, są jeszcze 4 wolne miejsca.,