• Niedziela Adwentu – 10. XII. 2023 r.
  1. Dzisiaj o godz. 16. 30 Nieszpory i po nich Msza Święta.
  2. Kalendarz liturgiczny:
  • Środa – Wspomnienie św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy. O godz. 17. 00 Msza Święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Czwartek – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, Prezbitera i Doktora Kościoła.
  • Piątek – O godz. 17. 00 Msza Święta i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  1. Roraty w tym roku o godz. 6. 45 w dni powszednie. Dzieci przynoszą lampiony, jak              w ubiegłym roku, na które będą naklejone naklejki z numerami do losowania. Po Roratach czeka na uczestników gorąca herbata i drożdżówka w Sali Parafialnej przygotowana przez Panie z Zespołu Charytatywnego.
  2. W zakrystii u Panów Kościelnych są do nabycia poświęcone opłatki.
  3. Panie z Zespołu Charytatywnego rozprowadzają po Mszach Świętych świece CARITAS – WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY. Za każdą świecę nasza parafia oddaje 10 złotych do Caritasu.
  4. Spotkanie dla kandydatów na ministranta – wtorek o godz. 15. 30.
  5. Spotkania klasy VIII: wtorek – godz. 18. 00 lub piątek – godz. 18. 00.
  6. Od 1 września kancelaria jest otwarta w nowych godzinach: środa i piątek – od 19. 00 do 20. 00;  sobota – od 8. 00 do 9. 00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”. Do nabycia dwumiesięcznik „Historia Kościoła” w cenie 12 złotych. Pierwszy numer poświęcony historyczności Jezusa.