27.XII. czwartek – od. godz.9.00  Raciborowice cz.I.  od Ciepielów we młynie i kolejno wszystkie domy w stronę Kończyc.  czyli ulice ;  Młyńska, Rzeczna, Na Błonia, Wieniawa, Rycerza Racibora.

28.XII. piątek od godz.9.00   Raciborowice cz. II rozpoczęcie od P.Nawarów przy  kościele i kolejno  domy w stronę P. Prażmowskich , P.Jamrozowicz  w strony Batowic do P. Mucha czyli ulice ; Papieska , część Wawelskiej i część. ul.ks.Długosza

29.XII. sobota od. godz.9.00   Raciborowice  cz.III. od strony Zastowa rozpoczęcie  u  Państwa Dukat a zakończenie u P.Kusiów  za torami  czyli ulice ; Solna, Braci, Radzikowskiego, Szkolna,Kanonicza, ks.Długosza – do skrzyżowania,  Krajobrazowa, Kolejowa,  Nad Zalewem)

31.XII. poniedziałek  od. godz.9.00 Raciborowice cz. IV. tgz Majątek i domy wokół kościoła czyli ulica ;   św.Małgorzaty

 6.I. niedziela  od godz.13.00  Raciborowice cz.V  ul.Wawelska (rozpoczęcie od tgz, Hotelu a zakończenie      w starej szkole)

2.I. środa od godz. 9.00  Dziekanowice cz.I.  Środek i tgz.działki  rozpoczęcie u Państwa Wyżga czyli ulice ; Zacisze, Turystyczna, Jasna, Słoneczna, Kamienna, Długa aż do  Pani Wiatr.

3.I. czwartek   od. godz. 9.00   Dziekanowice cz..II  Sudół  rozpoczęcie u Pana Piotra Nowaka i kolejno prawą stroną drogi do  Folwarskich , Zakrzewskich P.Matuszek oraz domy za torami. Czyli ulice ; Długa, Kolejowa, Szmaragdowa, Rajska, Skałeczna, Królewska, Dziekanowicka.

4.I. piątek     od godz. 15.00 Dziekanowice cz.III. dc. Sudół  nowe osiedla;  rozpoczęcie u P.Guzikowskich-Makowskich ulice; Dorożkowa, następnie ul. B1, B2, Krakowska, Szmaragdowa

5.I. sobota   od godz. 9.00    Dziekanowice cz.IV  tgz. łąki rozpoczęcie u Państwa Pana Marczyka a zakończenie u. Ryńskich nr.18.  czyli ; ulice – Wspólna, Kwiatowa, Wierzbowa, Polna, Na Niwę, Wąska, Wolności.

7.I. poniedziałek  od. godz.16.00  Dziekanowice cz.V   bloki  – tgz.Majątek rozpoczęcie u P. Ossowskich

8.I.wtorek od godz. 9.00  Batowice cz.I. rozpoczęcie od mostu przy „Ganbudzie u P.Król Broś nr.67  ”i kolejno  wszystkie domy  aż do P.Zybura nr.35. czyli. ulica Karola Wojtyły od mostu do ul. Matejki po DPS

9.I. środa od godz. 9.00  Batowice cz.II. rozpoczęcie od strony Dziekanowic  u P.Zbroja nr.104   i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic.czyli ulice ; Ogrodowa, Wspólna, Rodzinna oraz druga część ulicy Karola Wojtyły.

10.I. czwartek  od. godz.9.00  Batowice cz.III.  rozpoczęcie od. P.Maniak i P Adama Król, nr.109  i kolejno aż do  P.Krzysztofa Króla czyli ulice ; Wichrowe Wzgórze, Piastowska, Akacjowa, Spacerowa

11.I. piątek  – godz.9.00  Kończyce cz.I., rozpoczęcie u Pana Nowaka we młynie  i kolejno wszystkie domy do P.Kasznik nr.21

12.I. sobota  – godz.9.00  Kończyce cz.II  rozpoczęcie u  P. Szczupak nr. 23 i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic

14.I. poniedziałek  – od godz.9.00 Zastów cz.I  – rozpoczęcie od strony Maciejowic u P.Rusek nr. 128i  kolejno środkiem w aż do Bartłomieja Ozdoby  nr. 65

15.I.wtorek od godz.9.00  Zastów czII. rozpoczęcie u Jana i Bogusławy Broś nr.35 i kolejno środkiem do Domu Ludowego a następnie tylko  prawą stroną do Franciszka i Małgorzaty Broś. Nr. 52

16.I.środa od. godz.9.00 Zastów  cz.III  rozpoczęcie u P.Górskich tgz.działki  i kolejno wszystkie domy w kierunku Prus do Państwa Franczak

17.I. czwartek od godz. 9.00 Zastów czIV rozpoczęcie od strony Raciborowic  P.Podlińskich  nr.125. i wszystkie pozostałe  domy Zastowa  aż do u Jana i Małgorzaty Broś nr.42

18.I. piątek od. godz.9.00  Prawda cz.I  rozpoczęcie od strony Więcławic i kolejno wszystkie domy do sklepu u.Paśki (czyli ulice ; Na Brzezinie, ul.Prawda –do sklepu , Wichrowa i Cicha ;  Myśliwska, Na Lesie, Pod Kopcem, Krakowiec,  Laudaus

19.I. sobota od. godz.9.00  Prawda cz.II  rozpoczęcie od P. Witek  i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic(czyli ulice ; dc. ul.Prawda, , Pod Pielgrzymem, Pod Akacjami.  św.Rocha, Malownicze Wzgórze, Plebańska

           W wyjątkowych sytuacjach program Kolędy może ulec zmianie !