27.XII. wtorek – od. godz.9.00  Prawda cz.I  rozpoczęcie od strony Więcławic i kolejno wszystkie domy do sklepu u.Paśki (czyli ulice ;Na Brzezinie, ul.Prawda –do sklepu, Myśliwska, Na Lesie, Pod Kopcem, Wichrowa, Krakowiec, Cicha, Laudaus )

28.XII.  środa – od godz.9.00 Prawda cz.II  rozpoczęcie od P. Witek  i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic(czyli ulice ; dc. ul.Prawda, Pod Pielgrzymowem, Pod Akacjami, św.Rocha, Malownicze Wzgórze, Plebańska )

29.XII. czwartek – od godz. 9.00    Dziekanowice cz.I.  – tgz. łąki rozpoczęcie u Pana Marczyka a zakończenie   u Państwa Ryńskich nr.18.

30.XII. piątek od. godz.9.00  Dziekanowice cz.II   bloki czyli – tgz.Majątek rozpoczęcie u P. Ossowskich

2.I. poniedziałek – od godz. 9.00 Dziekanowice cz.III. tgz. Sudół, rozpoczęcie u Pana Piotra Nowaka i kolejno prawą stroną drogi do  Folwarskich , Zakrzewskich i zakończenie u P.Matuszek nr.74

3.I. wtorek – od godz. 9.00  Dziekanowice  cz.IV. – Środek rozpoczęcie u Państwa Wyżga domki dawnego Majątku i tgz. Działki  a zakończenie u Pani Wiatr

4.I. środa  –  od. godz. 13.00   Dziekanowice cz.V. –  Sudół dalszy ciąg rozpoczęcie u Pana Jana Raźnego domy za torami czyli  ul.Dziekanowicka następnie Raźny Andrzej budynki PKP oraz nowe osiedle  na przeciw P. Folwarskich zakończenie u P. Morawski-Guzikowski.

5.I. czwartek –  od. godz.9.00   Zastów    cz.I  rozpoczęcie u Państwa Górskich tgz.działki i kolejno wszystkie domy w kierunku Prus.

7.I. sobota  – od godz.9.00  Zastów   cz.II  – rozpoczęcie u Bartłomieja Ozdoby  nr. 65 i  kolejno środkiem w stronę Maciejowic aż do P.Rusek nr. 128

9.I. poniedziałek  od godz.9.00    Zastów   czIII. rozpoczęcie u Jana i Bogusławy Broś nr.35 i kolejno środkiem do Domu Ludowego a następnie tylko  prawą stroną do Franciszka i Małgorzaty Broś. Nr. 52

10.I. wtorek od godz. 9.00   Zastów   czIV  rozpoczęcie u Jana i Małgorzaty Broś nr.42 i wszystkie pozostałe  domy Zastowa  w stronę Raciborowic  aż do P. Podlińskich  nr.125.

11.I. środa od godz.13.00    Raciborowice cz. I rozpoczęcie od P.Nawarów przy  kościele i kolejno  domy w stronę P. Prażmowskich i dalej mieszkańcy w starej Szkole i następnie do P.Jamrozowicz (czyli ulice ;Papieska , dc, Wawelskiej i dc. ul.ks.Długosza  )

12.I. czwartek  od godz. 9.00   Batowice cz.I. rozpoczęcie od. P.Krzysztofa Króla i kolejno P.Maniak i P.Król Adam, nr.109.

13.I. piątek – od. godz.9.00   Raciborowice cz. I. tgz Majątek  oraz domy przy kościele Kucza , i zakończenie u P.Rumian. czyli ulice ; św.Małgorzaty oraz Wawelska

14.I. sobota   – od. godz.9.00   Batowice cz.II. rozpoczęcie od strony Dziekanowic  u P.Zbroja nr.104   i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic.

16.I. poniedziałek – od godz. 9.00   Batowice cz.III. rozpoczęcie u P.Zyburów nr.35 i kolejno lewą stroną  do mostu przy „Ganbudzie”i drugą stroną aż do P.Witas.

17.I. wtorek od. godz.9.00  Raciborowice cz. II. od strony Zastowa rozpoczęcie u  Państwa Dukat a zakończenie u P.Kusiów  za torami(czyli ulice ; Solna, Braci, Radzikowskiego, Szkolna, ks.Długosza – do skrzyżowania,  Krajobrazowa, Kolejowa,  Nad Zalewem)

18.I. środa od. godz.9.00   Raciborowice cz. III. rozpoczęcie od strony Batowic od P.Mucha i wszystkie domy w stronę Kończyc. (czyli ulice ; dc.ks.Długosza ,Młyńska, Rzeczna, Na Błonia, Wieniawa, Rycerza Racibora )

19.I. czwartek – godz.9.00   Kończyce cz.I., rozpoczęcie u Pana Nowaka we młynie  i kolejno wszystkie domy do P.Kasznik nr.21

20.I. piątek – godz.9.00  Kończyce cz .II  rozpoczęcie u  P. Szczupak nr. 23 i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic