Po Sumie o 11.00 – błogosławieństwo małych dzieci.
o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 Msza św.

W dzisiejszą niedzielę -na rannej Msza św. zakończenie peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego w Raciborowicach . Wszystkich mieszkańców Raciborowic, którzy otwarli swe domy przed Jezusem Miłosiernym zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za dar nawiedzenia.
Od dzisiejszej niedzieli Obraz Jezusa Miłosiernego rozpocznie peregrynację po rodzinach mieszkających na Prawdzie. Na wieczorną Mszę św. o godz.17.00 zapraszamy więc rodziny mieszkające na Prawdzie. Peregrynacja rozpocznie się od strony Więcławic od rodziny Sikora i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic. Nad przebiegiem trasy peregrynacji czuwać będą członkowie Rady Parafialnej z Prawdy ; Teresa Sikora oraz Maria Szczupak .

Środę – św. Sylwestra , papieża zakończenie roku 2014
godz. 16.00 Uroczyste Nieszpory z okolicznościowym kazaniem, suplikacjami oraz hymnem dziękczynnym Ciebie Boga, wysławiamy
a po Nieszporach Msza św. dziękczynna za przeżyty Rok.
Przyjdźmy na Nieszpory aby podziękować Panu Bogu za wszystkie łaski otrzymane w tym kończącym  się Roku i prosić o błogosławieństwo na nadchodzący 2015 Nowy Rok.

Czwartek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
Nowy Rok 2015 – 48 Światowy Dzień Pokoju
Msze św. tak jak w każdą niedzielę; tzn. o 7.00, 9.00 , 11.00 i 17.00
składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”
Pierwszy Czwartek  miesiąca po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Ojca św. Jana Pawła II  z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne.

Piątek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
Pierwszy Piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej i wieczornej Mszy św.
Od godz. 9.00 odwiedziny  chorych po domach

Sobotę – Najświętszego Imienia Jezus
Pierwsza Sobota miesiącaNabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

29.XII. poniedziałek – od godz.8.00 Dziekanowice cz.II. – Środek rozpoczęcie u Państwa Wyżga ,domki dawnego Majątku a zakończenie u Pani Wiatr
30.I. wtorek od godz.8.00 Dziekanowice cz.III. – Działki-osiedle rozpoczęcie u Pana Marczyka a zakończenie u Państwa Ryńskich nr.18.
31.XII. środa – od. godz.8.00 Dziekanowice cz.IV – Majątek rozpoczęcie u P. Ossowskich
2.I. piątek od. godz.8.00 Prawda cz.I rozpoczęcie od strony Więcławic i kolejno wszystkie domy do sklepu u.Ciepieli
3.I. sobota od. godz.8.00 Prawda cz.II rozpoczęcie od P. Witek i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic