w związku z trwającą epidemią oraz ograniczeniem ilości wiernych na Mszy św.  i  nabożeństwach łączna ilość wiernych w kościele nie może przekraczać 5 osób

Dzisiaj  Msze św. o godz. 7.00   ;    9.00   ;   11.00   i o godz. 17.00

W tym tygodniu  :

Msze św. są codziennie rano o godz.7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00

Pół godz. przed wieczorną Mszą św. jest  wstawienie Najświętszego Sakramentu cicha adoracja a na Jej zakończenie odmawiamy jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  Modlitwy w kwietniu prowadzą mieszkańcy Batowic

Na zakończenie każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz śpiewamy Suplikacje o uproszenie ustania epidemii.

Główne drzwi do kościoła są otwarte przez cały dzień na prywatną modlitwę oraz  indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu.

Zamówione intencje mszalne zostaną odprawione zgodnie z ustalonym harmonogramem do udziału w nich zapraszamy najbliższą rodzinę.

Spowiedź w naszym kościele jest zawsze pół godziny przed Mszą św.

w Środę po wieczornej  Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Z racji Oktawy Wielkanocnej w ten piątek nie obowiązuje post

W przyszłą niedzielę    Niedziela Bożego Miłosierdzia

Dzisiejsze ofiary przeznaczone są na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie

W dniu dzisiejszym składki nie ma. Kto jednak chciałby złożyć ofiarę, proszę o złożenie jej do skrzynki obok ołtarza św.Małgorzaty czy ołtarza Matki Bożej

Składamy serdeczne Bóg zapłać  wszystkim którzy nie mogąc przyjść do kościoła składają ofiary na konto parafialne  przeznaczone na  utrzymanie naszej parafii .

Konto Parafii;

PKO BP S.A. Oddz.3 w Krakowie

Podziękowanie:

Za ofiary na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu , składane zarówno tu w kościele jak i na konto Bankowe naszej parafii. Pawłowi  Kasznikowi  oraz młodzieńcom za pomoc przy  dekoracji. P. Bożenie Kucza za przygotowanie pięknych kompozycji kwiatowych. Andrzejowi Sikora za prowadzenie Drogi Krzyżowej. Prowadzącym wspólne czuwania modlitewne podczas Adoracji w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę Wszystkim , którzy na skutek epidemii braliście udział w liturgii Wielkiego Tygodnia za pośrednictwem łącz internetowych i tutaj szczególne podziękowanie kierujemy do naszych parafian którzy zadbali o przekaz transmisji z naszego kościoła panom  Staszkowi Zbroja i Bartkowi Owsianka.

Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Wam  wynagrodzi i Wam błogosławi.