Dzisiaj po rannej Mszy św.  zmianka tajemnic różańca św.

Msze św. o 7.00  ,  9.00 oraz 11.00   przy ołtarzu polowym

o godz. 17.00 wieczorna Msza św. w kościele

Dzisiejsze ofiary przeznaczone są na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie

W tym tygodniu  :

Środa      –   o godz. 17.00  Msza św. z  Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek      –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

z racji trwającej Oktawy Wielkanocnej w ten piątek nie obowiązuje post

W przyszłą niedzielę    Niedziela Bożego Miłosierdzia   w naszej   parafii   od przyszłej Niedzieli 11 kwietnia miały rozpocząć  się Misje Święte.

Misje parafialne,  są szczególnym czasem łaski i czasem głoszenia Orędzia Zbawienia, są wezwaniem do nawrócenia i powierzenia na nowo swojego życia Bogu. Jest to również czas, w którym Bóg wzywa całą Parafię do zaangażowania się w służbę Kościołowi poprzez osobistą wiarę, pogłębienie jej i gorliwość w pełnieniu uczynków miłości.

W związku z trwającą nadal pandemią i związanymi z nią obostrzeniami sanitarnymi Księża misjonarze przybędą do nas dopiero po wakacjach.

Nowy termin  Misji Parafialnych  to 17 do 24 październik 2021 r.

Ufamy że czas powakacyjny będzie czasem sprzyjającym aby zasłuchać się w Słowo Boga, wejść do Szkoły Chrystusa i być pilnymi Jego uczniami.

Zachęcamy wszystkich wiernych parafian a zwłaszcza chorych do wytrwałej modlitwy w intencji misji.

Bardzo prosimy aby zachować foldery misyjne które zostały dostarczone przez członków Rady Parafialnej do każdego domu, Program misyjny bowiem nie ulegnie zmianie, zmienia się tylko termin ich rozpoczęcia.

Bardzo prosimy aby zarówno podczas Nabożeństw sprawowanych w kościele jak i na zewnątrz kościoła  zachowywać przepisy sanitarne, mieć zakryte usta i nos, oraz przestrzegać dystansu 2 m. od siebie, jeśli nie jesteście mieszkańcami tego samego domu.