Dzisiaj o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00  Msza św.

W tym tygodniu przypada:

Wtorek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Msze św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00 oraz odnowienie ślubów Jasnogórskich. W tym dniu modlimy się za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie.

Środa –  św. Moniki
po Mszy św. o godz. 17.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek –  św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła

Piątek  –  wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego 16.00 – 17.00.
O godz. 17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – zapraszamy te rodziny, które w tym tygodniu gościły obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 Msza św. za poległych w obronie Ojczyzny w 75 rocz. wybuchu II wojny światowej. Po Mszy św. przemarsz na cmentarz pod pomnik żołnierzy, gdzie odbędzie się apel poległych i salwa honorowa. Organizatorem jest Stowarzyszenie Pro Memoria.

Za tydzień – po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę  podczas niedzielnych Mszy św,  przeznaczone na pokrycie kosztów  związanych  z ociepleniem stropu naszej świątyni.

W ubiegłą niedzielę w ramach pomocy dla poszkodowanych w gminie Kasinka i Mszana Dolna zebraliśmy do puszek 2260 zł.

Do dzisiejszego numeru Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta z audiobookiem Dzienniczka św.  siostry Faustyny, cz. I.