Dzisiaj do puszek można złożyć ofiarę na powodzian z miejscowości: Mszana Dolna, Kasina Mała, którzy ucierpieli w czasie ubiegłotygodniowej nawałnicy.

O godz.17.00  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną. O niesienie Figury MB Fatimskiej prosimy mieszkańców Prawdy. Mszy św. przewodniczył będzie i procesję poprowadzi ks. Stanisław Krupiński, który obchodzi w tym roku 10 lecie kapłaństwa.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

W tym tygodniu przypada:

Środa –  św. Bernardyna,  opata i doktora Kościoła

po Mszy św. o godz.17.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek  –  św. Piusa X, papieża

Piątek  – NMP  Królowej

o godz.17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Sobota – św. Róży z Limy, dziewicy

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę  podczas niedzielnych Mszy św,  przeznaczone na  pokrycie kosztów  związanych  z ociepleniem stropu naszej świątyni.

W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego  wszystkie rodziny, które w tym tygodniu gościły obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.