W środę gościliśmy pielgrzymów. Wyrażamy serdeczne podziękowanie rodzinom, które przyjęły pątników. Opuszczali naszą parafię zadowoleni z zapewnieniem o modlitwie przed tronem naszej Matki i Królowej.

Dzisiaj o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00 Msza św.

W tym tygodniu przypada:

Poniedziałek –  św. Klary, dziewicy

Środa – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej
o godz. 17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
o 18.00 próba chóru w sali parafialnej

Czwartek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

Piątek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Msze św. tak jak w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o godz. 17.00
Na sumie błogosławienie ziół i kwiatów. Z racji Uroczystości nie obowiązuje post.

Sobota – św. Stefana Węgierskiego, króla

W przyszłą niedzielę o godz.17.00 Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną. O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i różańca prosimy mieszkańców Prawdy.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę podczas niedzielnych Mszy św, przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z ociepleniem stropu naszej świątyni.

W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego wszystkie rodziny, które w tym tygodniu gościły obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.