25 Niedziela Zwykła – 24. IX. 2023 r.

1. Dzisiaj na Mszę Świętą o godzinie 11. 00 zapraszam Rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia:
  • Środa – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera. O godz. 17. 00 Msza Święta oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godzinie 18. 00 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  • Czwartek – Wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  • Piątek – Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. O godz. 17. 00 Msza Święta oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Sobota – Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i Doktora Kościoła.
  • Niedziela – pierwsza miesiąca. Zmianka po porannej Mszy Świętej. Podczas Mszy Świętej o godz. 11. 00 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają poświęcone Różańce.
  1. Za tydzień rozpoczyna się miesiąc październik. Miesiąc ten jest związany z modlitwą różańcową. Zapraszam do wspólnego odmawiania Różańca codziennie o godzinie 16. 30. Po nabożeństwie będzie Msza Święta.
  2. Spotkania przed Bierzmowaniem klas VII: klasa VII B – poniedziałek godz. 15. 20; klasa VII A – wtorek godz. 15. 20.
  3. Składka z trzeciej niedzieli – 4893, 8 złotych. Bóg zapłać.
  4. „Formacja Małżeńska” – dla małżeństw, które pragną odnowić, pogłębić swoją relację na fundamencie Miłości. Informacje na plakacie w gablocie.
  5. Od 1 września kancelaria jest otwarta w nowych godzinach:                                                                                                                                          środa i piątek – od 19. 00 do 20. 00; sobota – od 8. 00 do 9. 00.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Staś”, kwartalnik „Magazyn Kościół – Dziedzictwo – Ojczyzna”. Dla zainteresowanych materiały gratis „Ku Kościołowi synodalnemu”.