23 Niedziela Zwykła – 10. IX. 2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11. 00 spotkanie z Rodzicami uczniów klas VIII.
  2. O godzinie 16. 30 Nieszpory Niedzielne i po nich Msza Święta.
  3. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia:
  • Wtorek – Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
  • Środa – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła. O godz. 17. 00 Msza Święta oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godzinie 18. 00 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  • Czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • Piątek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. O godz. 17. 00 Msza Święta oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Sobota – Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa. O godzinie 9. 30 spotkanie ministrantów.
  • Niedziela – Wspomnienie św. Roberta Bellarmina, Biskupa i Doktora Kościoła; św. Hildegardy z Bingen, Dziewicy i Doktora Kościoła; św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa.
  1. W przyszła niedzielę o godz. 17. 00 Msza Święta i Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną. Tradycyjnie wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi były wikariusz naszej parafii, a obecnie Proboszcz w Jachówce, Ks. Mariusz Mendyk. O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej i Różańca prosimy mieszkańców Raciborowic. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwo.
  2. Przyszła niedziela – trzecia miesiąca. Składka przeznaczona jest na cele remontowe w naszej parafii.
  3. Od 1 września kancelaria jest otwarta w nowych godzinach:  środa i piątek – od 19. 00 do 20. 00; sobota – od 8. 00 do 9. 00.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”.