Dzisiaj z racji pierwszej Niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. odprawimy adorację Najświętszego Sakramentu.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00  Msza św.

W tym tygodniu przypada:
Poniedziałek  –  św. Jana, Marii Vianneya, kapłana

Środa –   święto Przemienienia Pańskiego

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek –   pierwszy miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30

oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz. 17.00 Msza św. oraz  Nabożeństwie o powołania kapłańskie i zakonne za pośrednictwem św. Jana Pawła II

Piątek –  św. Dominika, kapłana

o godz.17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Sobota  –  Święto św. Teresy, Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy

We środę  gościmy  pielgrzymów z XXXIV  Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.  Pielgrzymi dotrą do nas ok. godz.15.30 pod szkołę i stąd prosimy ich zabrać na nocleg.  Przyjdą jednak tak jak w roku ubiegłym od strony Krakowa, po Mszy św. na Wawelu.

We czwartek o godz. 8.00 będą sprawowali Mszę św. w naszym kościele i o 9.00 ruszą w dalszą drogę w stronę Więcławic

Będzie w tym roku wyjątkowo duża grupa noclegowała w naszej parafii bo ok. 600 osób.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę  podczas niedzielnych Mszy św,  przeznaczone na  pokrycie kosztów  związanych  z ociepleniem stropu naszej świątyni.