o godz. 16.30  Nabożeństwo majowe

Czwartek      święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Pierwszy Czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30    oraz wieczorem od godz. 16.30

po wieczornej Mszy św.  Nabożeństwie ku czci  Ojca św. Jana Pawła II  z modlitwami o  powołania kapłańskie i zakonne.

Piątek        Pierwszy Piątek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30   oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego także po rannej  Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

Sobota        Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę   Uroczystość Najświętszej Trójcy

W Archidiecezji Krakowskiej kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Dzisiaj zakończenie Nabożeństw majowych od jutra rozpoczynają się Nabożeństwa czerwcowe  do Najświętszego Serca Jezusowego.

Nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia będą codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

W czasie nabożeństw czerwcowych  modlimy się szczególnie o ustanie epidemii oraz o dobre urodzaje.. Zachęcamy do udziału w tych pięknych Nabożeństwach do Najświętszego Serca Jezusowego.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. Zmianka Tajemnic Różańcowych

W tym tygodniu po wieczornej Mszy św.  będzie spotkanie członków Zespołu Charytatywnego oraz  Rady Parafialnej ; w środę z Batowic i Dziekanowic , w czwartek z Kończyc i Prawdy , w piątek z Raciborowic oraz Zastowa,

W  związku z nadal trwającym  stanem epidemii informujemy, że od wczoraj ;

Ilość wiernych w kościele jest już bez żadnych limitów przy zachowaniu reżimu sanitarnego ,wszyscy wierni mają mieć zakryte usta i nos.

Uroczystości pogrzebowe  od jutra odbywać się będą ponownie w kościele.

Uroczystości pogrzebowe z urną , a więc już po kremacji odbywać się będą nadal w Kaplicy Cmentarnej.

Msze św.  w ciągu tygodnia codziennie rano o godz.7.00 oraz wieczorem po nabożeństwie czerwcowym.

Od godz.16.30  jest  wystawienie Najświętszego Sakramentu  cicha adoracja  aż do rozpoczęcia Nabożeństwa czerwcowego,  na zakończenie nabożeństwa odmawiamy  jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.

Spowiedź w naszym kościele jest zawsze pół godziny przed Mszą św.