o godz. 16.30 Nabożeństwo majowe  i o 17.00 wieczorna  Msza św.

jutro w Poniedziałek     –  Drugi Dzień Zielonych Świąt  –  Święto NMP Matki Kościoła

Msze św. o godz. 7.00 9.00.  oraz  o  godz.17.00

w  Środa      –         Święto Nawiedzenia NMP

o godz. 16.30 zakończenie Nabożeństw majowych z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

i o godz. 17.00  wieczorna Msza św.

w  Czwartek          Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Pierwszy Czwartek miesiąca

rozpoczynają się Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego  z  Koronka do Bożego Miłosierdzia

Nabożeństwa czerwcowe będą  przez cały czerwiec codziennie o godz.16.30  i o 17.00 wieczorna Mszy św.

Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych pięknych czerwcowych Nabożeństwach .

Przez cały maj codziennie przy pomniku św. Jana Pawła II  w godzinę Apelu Jasnogórskiego o 21.00 gromadziła  się liczna grupa wiernych na wspólną modlitwę majową, również i w czerwcu w każdy piątek o godz. 21-szej zapraszamy do wspólnej modlitwy czerwcowej  do Najświętszego Serca Jezusowego  wszystkich którzy wcześniej ze względu na pracę i inne obowiązki nie mogą w czerwcówkach uczestniczyć.

w Pierwszy Czwartek miesiąca  spowiedź rano od godz. 6.30 oraz wieczorem od godz. 16.00

modlitwy o  powołania kapłańskie i zakonne  za przyczyną Ojca św. Jana Pawła II  na zakończenie Nabożeństwa czerwcowego.

w  Piątek Pierwszy Piątek miesiąca  spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego także  po rannej  Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

w Sobotę   –  świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny po rannej Mszy św.

w przyszłą niedziele   –  Uroczystość Najświętszej Trójcy

pierwsza niedziela miesiąca  po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych