W dzisiejszą niedzielę  IV ogólnopolska składka na organizację ŚDM  w Krakowie.

Na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy IV  przeżywać będą rocznicę pierwszej Komunii św.

O godz.17.00  pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną, poprowadzi  ks.Infułat Stanisław Olszówka z Zakopanego..

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Poniedziałek     –   Święto NMP Matki Kościoła

Msze św. o godz. 7.00 ,  9.00.  oraz  o  godz.17.00

Czwartek          Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

W przyszłą niedziele przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy

W Archidiecezji Krakowskiej kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Nabożeństwa majowe  w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św. natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów  o 16.30  i o 17.00 Msza św.

W czasie nabożeństw majowych modlić się będziemy szczególnie za Ojca św.  za Kościół w Polsce, o dobre przeżycie ŚDM w Krakowie, o powołania kapłańskie i zakonne, o dobre urodzaje.

Również zapraszamy na majówkę pod pomnikiem Ojca św. na godz.21.00