Msze św. o godz. 7.00  i o godz. 17.00  w kościele  o godz. 9.00  oraz 11.00   przy ołtarzu polowym

o godz. 16.30 Nieszpory w kościele  

 

Dzisiaj rozpoczyna się 77 Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona jest na Caritas.

 

W tym tygodniu  :

 

 Środa      –   o godz. 17.00  Msza św. z  Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

  Piątek      –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

 

w naszej   parafii  od dzisiaj  miały rozpocząć  się Misje Święte jednak w związku z trwającą nadal pandemią i związanymi z nią obostrzeniami sanitarnymi Księża misjonarze przybędą do nas dopiero po wakacjach.

Nowy termin Misji  Parafialnych to 17 do 24 październik

 

     Zachęcamy wszystkich wiernych parafian a zwłaszcza chorych do wytrwałej modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Bardzo prosimy aby zachować foldery misyjne które zostały dostarczone przez członków Rady Parafialnej do każdego domu, Program misyjny bowiem nie ulegnie zmianie, zmienia się tylko termin ich rozpoczęcia.

 

Jeżeli obostrzenia sanitarne nie zostaną złagodzone to w przyszłą niedzielę Msze św.  o godz. 9.00  oraz 11.00   będą przy ołtarzu polowym

 

Bardzo prosimy aby zarówno podczas Nabożeństw sprawowanych w kościele jak i na zewnątrz kościoła  zachowywać przepisy sanitarne, mieć zakryte usta i nos, oraz przestrzegać dystansu 2 m. od siebie, jeśli nie jesteście mieszkańcami tego samego domu.