o godz. 16.30 Nieszpory połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu  

 

W tym tygodniu  :

 

     w Środę         —  od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

                 o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

 

     w Piątek       –   od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

                 o godz.17.00  Msza św.Koronką do Miłosierdzia Bożego 

 

W przyszłą niedzielę po  Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie opłatkowe  Rady Parafialnej.

 

W przyszłą niedzielę 3-cia niedziela miesiąca ale tak jak co roku lutowa  składka  przeznaczona będzie  nie na prace remontowo-budowlane  lecz ogrzewanie kościoła..

 

W związku z … zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, i na Jej zakończenie należy odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  Zapraszamy wszystkich we wszystkie niedziele,  środy i piątki  abyście postarali  się przychodzić na wieczorną adorację, W styczniu  modlitwy prowadzą mieszkańcy Prawdy.

 

 

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

 

13.I.poniedziałek  od godz.15.00  Prawda cz.I  rozpoczęcie od strony Więcławic i kolejno wszystkie domy do sklepu u.Paśki (czyli ulice ; Na Brzezinie, ul.Prawda –do sklepu , Wichrowa, Cicha ;  Myśliwska, Na Lesie, Pod Kopcem, Krakowiec,  Laudaus

 14.I. wtorek od godz. 13.00 Prawda cz.II  rozpoczęcie od P. Witek  i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic(czyli ulice ; dc. ul.Prawda, , Pod Pielgrzymem, Pod Akacjami.  św.Rocha, Malownicze Wzgórze, Plebańska

15.I. środa  od. godz.9.00  Raciborowice cz.I.  od Ciepielów we młynie i kolejno wszystkie domy w stronę Kończyc.  czyli ulice ;  Młyńska, Rzeczna, Na Błonia, Wieniawa, Rycerza Racibora.

16.I. czwartek od godz.9.00   Raciborowice cz. II. tgz Majątek i domy wokół kościoła           czyli ulica ;   św.Małgorzaty,i część ul.Wawelskiej w tgz, Hotelu i zakończenie w starej szkole)

17.I. piątek od. godz.9.00 Raciborowice cz. III- rozpoczęcie od strony Batowic u  P. Mucha i kolejno  domy w stronę , P.Jamrozowicz  P. Prażmowskich i zakończenie u P.Nawarów przy  kościele czyli ulice ; część. ul.ks.Długosza ,część Wawelskiej i Papieska .

18.I. sobota  od. godz.9.00  Raciborowice  cz.IV. od strony Zastowa rozpoczęcie  u  Państwa Dukat a zakończenie u P.Kusiów  za torami  czyli ulice ; Solna, Braci, Radzikowskiego, Szkolna, Kanonicza, ks.Długosza – do skrzyżowania,  Krajobrazowa, Kolejowa,  Nad Zalewem)

 

W przyszłym tygodniu kolęda będzie w Batowicach.