Dzisiaj kończy się Okres Bożego Narodzenia

Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci kl. III, przygotowujących się do I-szej Komunii św.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 Msza św.

W tym tygodniu :

Środę o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Po wieczornej Mszy św. spotkanie opłatkowe dla Chóru Parafialnego

Piąteko godz.17.00 Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
Po wieczornej Mszy św. spotkanie opłatkowe dla Zespołu Charytatywnego
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny które  w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

W przyszłą niedzielę po sumie o godz. 12.00 spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej.

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

poniedziałek- od. godz.8.00 Raciborowice cz. II. rozpoczęcie u P.Nawarów przy kościele i kolejno domy w stronę Prażmowskich przystanku MPK i dalej wszystkie domy w stronę Batowic
wtorek od. godz.8.00 Raciborowice cz. III. rozpoczęcie u P.Ciepieli we młynie i wszystkie domy w stronę Kończyc.
środa od godz.8.00 Raciborowice tgz Majątek oraz domy przy kościele Kucza , Rumian i zakończenie w starej Szkole.
czwartek od godz. 8.00 Batowice cz.I. rozpoczęcie od. P.Krzysztofa Króla-sołtysa i kolejno jak w roku ubiegłym do P. Wojtas .
sobota – od godz. 8.00 Batowice cz.II. rozpoczęcie od  nr.34  u P. Joanny Tondos   i wszystkie domy w stronę Raciborowic.