Dzisiaj kończy się Okres Bożego Narodzenia

na zakończenie Mszy św. wspólna  adoracja Najświętszego Sakramentu.

o godz. 16.30  Nieszpory a po nich o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu  :

Środę    –  o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek    –   o godz.17.00  Msza św. oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę po  Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie opłatkowe  Rady Parafialnej.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka będzie przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

9.I. poniedziałek  od godz.9.00  Zastów czIII. rozpoczęcie u Jana i Bogusławy Broś nr.35 i kolejno środkiem do Domu Ludowego a następnie tylko  prawą stroną do Franciszka i Małgorzaty Broś. Nr. 52

10.I. wtorek od godz. 9.00 Zastów czIV   rozpoczęcie u Jana i Małgorzaty Broś nr.42 i wszystkie pozostałe  domy Zastowa  w stronę Raciborowic  aż do P. Podlińskich  nr.125.

11.I. środa od godz.13.00   Raciborowice cz. I- rozpoczęcie od P.Nawarów przy  kościele i kolejno  domy w stronę P. Prażmowskich i dalej mieszkańcy w starej Szkole i następnie do P.Jamrozowicz (czyli ulice ;Papieska , dc, Wawelskiej i dc. ul.ks.Długosza  )

12.I. czwartek  od godz. 9.00  Batowice cz.I. rozpoczęcie od. P.Krzysztofa Króla i kolejno jak w latach ubiegłych w stronę   P.Maniak i zakończenie u P.Król Barbary i Adama, nr.109.

13.I. piątek – od. godz.9.00  Raciborowice cz.II. tgz Majątek  oraz domy przy kościele Kucza ,

i zakończenie u P.Rumian. czyli ulice ; św.Małgorzaty oraz Wawelska

14.I. sobota   – od. godz.9.00  Batowice cz.II. rozpoczęcie od strony Dziekanowic  u P.Zbroja nr.104  i kolejno wszystkie domy w stronę Raciborowic.

dokończenie Batowic 16 stycznia.