o godz. 16.30 Nieszpory i o godz. 17.00 wieczorna Msza św.

 

Dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.  Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

W tym tygodniu  :

 

         Środa      –   o godz. 17.00  Msza św. oraz  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

         Piątek      –  o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

 

 

                     Bardzo gorąco dziękujemy tym 6-ciu z całej parafii, którzy w mieniony wtorek oraz czwartek przyszli z pomocą Pani Stasi Ryńskiej ,która opiekuje się klombami i roślinami przy kościele. Wykonali Oni bardzo trudne zadanie przycięcia połamanych krzewów oraz podwiązali wszystkie powalone kuliste tuje. Niech Pan Jezus, który jest gospodarzem tego miejsca udziela im potrzebnych łask i błogosławi w codziennym życiu. Msza sw. w ich intencji zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11-tej.

 

 

          W przyszłą niedzielę  będziemy gościli młodzież z katolickiego Liceum Księży Salezjanów na os.Piastów w Krakowie wraz z księdzem opiekunem, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony,  na wszystkich Mszach św. będzie młodzież prowadziła śpiewy, grając na instrumentach , zajmie się oprawą liturgiczną, ksiądz opiekun skieruje do nas Słowo Boże, a po Mszach św. przed kościołem do puszek zbierać będą ofiary na wyjazd do Lizbony.