Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  Msza św.

Wtorek –  św. Mikołaja, biskupa

Środę    –  św. Ambrożego, bpa i dr Kościoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   –   Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Msze św. o godz. 7.00  , 9.00 oraz 17.00

Na wieczorną Mszę św.  przychodzą dzieci z klasy trzeciej, które przygotowują się do  I-szej  Komunii św. będą dla nich poświęcone medaliki i łańcuszki .

Piątek      –  św.Jana Diego

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Roraty są codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do licznego udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, nie tylko dzieci,  ale i młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekiwać będziemy na przyjście Jezusa.

Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem rozprowadzają świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.

W najbliższą  sobotę o godz.9.00 ks. Michał zaprasza wszystkich lektorów, młodszych i starszych do Sali parafialnej na spotkanie A o 10.00 będzie  spotkanie dla ministrantów, oraz tych chłopców, którzy chcieli by być ministrantami. Ponieważ ks.Michał pragnie zaangażować się w pracę nie tylko z dziećmi ale i młodzieżą Szkół Średnich oraz studentami dlatego też w najbliższy piątek na godz.18.00 po wieczornej Mszy św zaprasza do Sali parafialnej wszystkich tych, którzy uczestniczyli w ŚDM w Krakowie  oraz młodych Szkół średnich  a studentów prosi o indywidualne krótkie spotkania w dowolnym czasie aby stworzyć Grupę Studencką.