Piątek   1.X.

 

  7.00   o zdrowie i bł.Boże dla  Karoliny w 18 r. urodzin

  7.00   śp. Leonardy Zamojskiej  pogrzebowa 

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń Róży Kobiet bloki Raciborowice-Dziekanowice

 

 

                                         Sobota    2.X.

 

  7.00   śp. Bronisławy Wojtas

  7.00   śp. Zofii Augustyn   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń Róży Kobiet z Batowic

 

 

                                 Niedziela     3.X.

 

  7.00    śp. Franciszka Brosia 33 r.śmierci, rodziców Jana i Franciszki

  9.00   o zdrowie i bł.Boże dla mieszkańców Kończyc    dożynkowa

  11.00   o zdrowie i bł.Boże dla Magdaleny

 17.00   śp. Stanisława Pazdańskiego  w 2 r. śmierci

 

                                    

                                     Poniedziałek   4.X.

 

  7.00   śp. Zofii Broś  pogrzebowa

  7.00   śp. Julii Szczupak  pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń młodszej Róży Kobiet z Kończyc

 

                                     Wtorek   5.X.

 

  7.00   śp. Wandy Herjan  pogrzebowa

  7.00   śp. Joanny Szewczyk   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń starszej Róży Kobiet z Kończyc

 

                                        Środa   6.X.

 

  7.00   śp. Franciszki Szołtysek    pogrzebowa

  7.00   śp. Danuty Janas   pogrzebowa

17.00   NOWENNA  o zdrowie i bł.Boże dla członkiń Róży Kobiet z Prawdy  oraz intencje  które zostały już zamówione i jeszcze zostaną zamówione lub złożone w skrzynce obok ołtarza MB do najbliższej środy

 

                                   Czwartek   7.X.

 

   7.00   śp. Zofii Herjan pogrzebowa

   7.00   śp. Zofii Augustyn   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń młodszej Róży Kobiet z Raciborowic

 

 

                               Piątek    8.X.

 

  7.00   śp. Leonardy Zamojskiej  pogrzebowa

  7.00   śp.  Piotra Baran  pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń starszej Róży Kobiet z Raciborowic

 

 

                                     Sobota    9.X.

 

  7.00   śp. Andrzeja Nawary, Marii żony, córki Franciszki

  7.00   o zdrowie i bł.Boże w rodzinie Witek i Jaworskich

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członków Róży Męskiej

 

                               Niedziela    10.X.

 

  7.00    śp. Kazimiery i Bronisława Gurlińskich

  9.00    o zdrowie i bł.Boże dla mieszkańców Prawdy     dożynkowa

 11.00   chrzty ; Anna-Małgorzata ;

 17.00 o zdrowie i bł.Boże dla Dominiki i Marcina na nową drogę życia

                                    

                                     Poniedziałek   11.X.

 

  7.00   śp. Zofii Broś     pogrzebowa

  7.00   śp. Julii Szczupak   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń młodszej Róży Kobiet z Zastowa

 

                                     Wtorek   12. X.

 

  7.00   śp. Wandy Herja     pogrzebowa

  7.00   śp. Joanny Szewczyk    pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń starszej Róży Kobiet z Zastowa

 

                                        Środa   13. X.

 

  7.00   śp. Danuty Janas    pogrzebowa

  7.00   śp. Franciszki Szołtysek    pogrzebowa

17.00   NOWENNA  intencje które zostaną zamówione lub złożone  w skrzynce obok ołtarza MB  do najbliższej środy

 

                                   Czwartek   14. X.

 

   7.00   śp. Marii Nawara

   7.00   śp. Zofii Augustyn     pogrzebowa

 17.00   śp. Jana i Genowefy Jurczak oraz Stanisława i Józefy Kluzek

 

                                     Piątek    15. X.

 

  7.00   śp. Jadwigi i Franciszka Krawczyk

  7.00   śp. Piotra Baran    pogrzebowa

17.00   śp. Zbigniewa Walczaka 10 r. śmierci , żony Haliny

 

                                     Sobota    16. X.

 

  7.00   śp. Adama Sajki w 2 r. śmierci

  7.00   śp. Sebastiana Bochenka, Marii żony, syna Jana

17.00   śp. Józefa Pazdańskiego 20 r. śmierci i z rodziny

 

 

 

                     Niedziela    17. X.     Rozpoczęcie  MISJI  ŚWIĘTYCH

 

  7.00    śp. Sebastiana Bochenka, Marii żony, syna Jana

  9.00   o zdrowie i bł.Boże dla Agnieszki i Józefa   w 6 r. ślubu

 11.00   śp. Jana Nowaka w 30 r. śmierci

 17.00  FATIMA   za parafian

                                    

                           Poniedziałek   18 . X.    MISJE  ŚWIĘTE

 

  9.00   śp. Wandy Pieniążek 12 r. śmierci, Stanisława męża, Jana Kmiecika, Krystyny żony

11.00   śp.  Wandy Herjan    pogrzebowa

17.00   śp.  Macieja Sapety, Katarzyny żony

20.00   śp. Franciszka Wnuk    pogrzebowa

 

 

                               Wtorek   19 X.      MISJE  ŚWIĘTE

 

  11.00   śp. Zofii Bochenek, Wojciecha męża

 11.00  śp.  Joanny Szewczyk pogrzebowa

20.00    o zdrowie i bł.Boże dla Jakuba w 13 r. urodzin

20.00   śp. Antoniego Nawara   pogrzebowa

 

 

                                Środa   20. X.       MISJE  ŚWIĘTE

 

 9.00   śp. Zofii Broś   pogrzebowa

11.00   śp. Julii Szczupak   pogrzebowa

17.00   NOWENNA  intencje ,które zostaną zamówione lub złożone w  skrzynce obok ołtarza MB  do najbliższej środy

20.00   śp. Piotra Barana   pogrzebowa

 

 

                             Czwartek   21. X.        MISJE  ŚWIĘTE

 

  9.00   śp. Franciszki Szołtysek    pogrzebowa

17.00   śp.  Zofii Augustyn    pogrzebowa

20.00   śp. Franciszka Sapety, Anieli żony, siostry Franciszki

 

 

                        Piątek    22. X.      MISJE  ŚWIĘTE

 

  9.00   śp. Jana Ciepieli  6 r. śmierci, Grażyny żony

 11.00  śp. Piotra Barana   pogrzebowa

17.00   śp.  za parafian   (procesja różańcowa po cmentarzu  )

20.00  

 

 

                            Sobota    23.X.         MISJE  ŚWIĘTE

 

   9.00   o zdrowie i bł.Boże dla Antosia w 4 r. urodzin

 11.00   śp. Danuty Janas    pogrzebowa

17.00    śp. Stanisława Bochenka , Marii żony

20.00   o zdrowie i bł.Boże dla Pawła w 30 r. urodzin

 

 

 

                        Niedziela    24. X.    Zakończenie  MISJI  ŚWIĘTYCH

 

  7.00    śp. Jana Nawary , Marii żony, rodziców Piotra i Franciszki

  9.00   o zdrowie i bł.Boże dla Urszuli z racji urodzin

 11.00   śp. Franciszka Brosia oraz rodziców Franciszki i Jana

 15.00 za parafian  Uroczyste zakończenie Misji Świętych 

 17.00   śp. Jerzego Janiga

 

 

                                    

                                     Poniedziałek   25 . X.

 

  7.00   śp. Krystyny Witek

  7.00   śp. Franciszki Szołtysek   pogrzebowa

17.00   śp. Anny Golimowskiej

 

 

                                     Wtorek   26. X.

 

  7.00   śp. Zofii Broś   pogrzebowa

  7.00   śp. Joanny Szewczyk    pogrzebowa

17.00   śp. Wandy Herjan  pogrzebowa

 

 

                                        Środa   27. X.

 

  7.00   śp. Józefa Brosia w 2 r. śmierci

  7.00   śp. Julii Szczupak   pogrzebowa

17.00   NOWENNA  intencje , które zostaną zamówione lub złożone w skrzynce obok ołtarza MB  do najbliższej środy

 

 

                                   Czwartek   28. X.

 

   7.00   śp. Szymona Żylskiego, Marii żony

   7.00   śp. Franciszki Szołtysek   pogrzebowa

17.00    śp. Władysławy i Jana Stadnickich, Rozalii Bielawa, Jadwigi Kowalskiej

 

 

                               Piątek    29. X.

 

  7.00   śp. Marii i Jana Król

  7.00   śp. Danuty Janas     pogrzebowa

17.00   zmarłych z rodzin Guzikowskich i Piłatów

 

 

 

                                     Sobota    30. X.

 

  7.00   śp. Pawła Brosia

  7.00   o zdrowie i bł.Boże w rodzinie Michałek

17.00   śp. Krystyny Folwarskiej, Władysława męża, syna Krzysztofa

 

 

 

                                    Niedziela     31.X.

 

  7.00    zmarłych z rodzin Franczak i Dorczak

  9.00   o zdrowie i bł.Boże dla mieszkańców Dziekanowic  dożynkowa

 11.00   o zdrowie i bł.Boże dla Małgorzaty w 18 r. urodzin

 17.00   śp. Franciszki Piechaczek i Marianny Sagan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              INTENCJE   MSZALNE   od  1  do  31  października   2021 r.

 

                                   Piątek   1.X.

 

  7.00   o zdrowie i bł.Boże dla  Karoliny w 18 r. urodzin
7.00   śp
. Leonardy Zamojskiej  pogrzebowa 

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń Róży Kobiet bloki Raciborowice-Dziekanowice

 

 

                                         Sobota    2.X.

 

  7.00   śp. Bronisławy Wojtas
7.00   śp
. Zofii Augustyn   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń Róży Kobiet z Batowic

 

 

                                 Niedziela     3.X.

 

  7.00    śp. Franciszka Brosia 33 r.śmierci, rodziców Jana i Franciszki
9.00   
o zdrowie i bł.Boże dla mieszkańców Kończyc  dożynkowa
 11.00   o zdrowie i bł.Boże dla Magdaleny

 17.00   śp. Stanisława Pazdańskiego  w 2 r. śmierci

 

                                    

                                     Poniedziałek   4.X.

 

  7.00   śp. Zofii Broś  pogrzebowa
7.00   śp
. Julii Szczupak  pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń młodszej Róży Kobiet z Kończyc

 

                                     Wtorek   5.X.

 

  7.00   śp. Wandy Herjan  pogrzebowa
7.00   śp
. Joanny Szewczyk   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń starszej Róży Kobiet z Kończyc

 

                                        Środa   6.X.

 

  7.00   śp. Franciszki Szołtysek    pogrzebowa

  7.00   śp. Danuty Janas   pogrzebowa

17.00   NOWENNA  o zdrowie i bł.Boże dla członkiń Róży Kobiet z Prawdy       

oraz intencje  które zostały już zamówione i jeszcze zostaną zamówione lub złożone w skrzynce

obok ołtarza MB do najbliższej środy

 

                                   Czwartek   7.X.

 

   7.00   śp. Zofii Herjan pogrzebowa

   7.00   śp. Zofii Augustyn   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń młodszej Róży Kobiet z Raciborowic

 

 

 

 

 

                               Piątek    8.X.

 

  7.00   śp. Leonardy Zamojskiej  pogrzebowa
7.00   śp
.  Piotra Baran  pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń starszej Róży Kobiet z Raciborowic

 

 

                                     Sobota    9.X.

 

  7.00   śp. Andrzeja Nawary, Marii żony, córki Franciszki
7.00  
o zdrowie i bł.Boże w rodzinie Witek i Jaworskich

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członków Róży Męskiej

 

                               Niedziela    10.X.

 

  7.00    śp. Kazimiery i Bronisława Gurlińskich
9.00  
 o zdrowie i bł.Boże dla mieszkańców Prawdy  dożynkowa

 11.00   chrzty ;  Anna-Małgorzata ;

 17.00    o zdrowie i bł.Boże dla Dominiki i Marcina na nową drogę życia

                                    

                                     Poniedziałek   11.X.

 

  7.00   śp. Zofii Broś     pogrzebowa
7.00   śp
. Julii Szczupak   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń młodszej Róży Kobiet z Zastowa

 

                                     Wtorek   12. X.

 

  7.00   śp. Wandy Herja     pogrzebowa
7.00   śp
. Joanny Szewczyk    pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł.Boże dla członkiń starszej Róży Kobiet z Zastowa

 

                                        Środa   13. X.

 

  7.00   śp. Danuty Janas    pogrzebowa

  7.00   śp. Franciszki Szołtysek    pogrzebowa

17.00   NOWENNA  intencje  zbiorowe, te które zostaną zamówione lub złożone  

                                                                              w skrzynce obok ołtarza MB  do najbliższej środy

 

                                   Czwartek   14. X.

 

   7.00   śp. Marii Nawara

   7.00   śp. Zofii Augustyn     pogrzebowa

 17.00   śp. Jana i Genowefy Jurczak oraz Stanisława i Józefy Kluzek

 

                                     Piątek    15. X.

 

  7.00   śp. Jadwigi i Franciszka Krawczyk
  7.00   śp. Piotra Baran    pogrzebowa

17.00   śp. Zbigniewa Walczaka 10 r. śmierci , żony Haliny

 

                                     Sobota    16. X.

 

  7.00   śp. Adama Sajki w 2 r. śmierci
7.00   śp
. Sebastiana Bochenka, Marii żony, syna Jana

17.00   śp. Józefa Pazdańskiego 20 r. śmierci i z rodziny

 

                     Niedziela    17.X.     Rozpoczęcie  MISJI  ŚWIĘTYCH

 

  7.00    śp. Sebastiana Bochenka, Marii żony, syna Jana
9.00   
o zdrowie i bł.Boże dla Agnieszki i Józefa   w 6 r. ślubu

 11.00   śp. Jana Nowaka w 30 r. śmierci

 17.00   FATIMA   za parafian

                                    

                           Poniedziałek   18 . X.    MISJE  ŚWIĘTE

 

  9.00   śp. Wandy Pieniążek 12 r. śmierci, Stanisława męża, Jana Kmiecika, Krystyny żony
11.00   śp.  Wandy Herjan    pogrzebowa

17.00   śp.  Macieja Sapety, Katarzyny żony

20.00   śp. Franciszka Wnuk    pogrzebowa

 

                               Wtorek   19 X.      MISJE  ŚWIĘTE

 

  9.00   śp. Zofii Bochenek, Wojciecha męża
11.00  śp
.  Joanny Szewczyk   pogrzebowa

17.00    o zdrowie i bł.Boże dla Jakuba w 13 r. urodzin

20.00   śp. Antoniego Nawara   pogrzebowa

 

                                Środa   20. X.       MISJE  ŚWIĘTE

 

 9.00   śp. Zofii Broś   pogrzebowa

11.00   śp. Julii Szczupak   pogrzebowa

17.00   NOWENNA  intencje  zbiorowe, te które zostaną zamówione lub złożone

                                                                                 w  skrzynce obok ołtarza MB  do najbliższej środy

20.00   śp. Piotra Barana   pogrzebowa

 

                             Czwartek   21. X.        MISJE  ŚWIĘTE

 

  9.00   śp. Franciszki Szołtysek    pogrzebowa

17.00   śp.  Zofii Augustyn    pogrzebowa

20.00   śp. Franciszka Sapety, Anieli żony, siostry Franciszki

 

                        Piątek    22. X.      MISJE  ŚWIĘTE

 

  9.00   śp. Jana Ciepieli  6 r. śmierci, Grażyny żony
11.00  śp
. Piotra Barana   pogrzebowa

17.00   śp.  za parafian   (procesja różańcowa po cmentarzu  )

20.00  

 

                            Sobota    23.X.         MISJE  ŚWIĘTE

 

   9.00   o zdrowie i bł.Boże dla Antosia w 4 r. urodzin
11.00   śp
. Danuty Janas    pogrzebowa

17.00    śp. Stanisława Bochenka , Marii żony

20.00   o zdrowie i bł.Boże dla Pawła w 30 r. urodzin

 

 

 

 

 

 

                        Niedziela    24.X.    Zakończenie  MISJI  ŚWIĘTYCH

 

  7.00    śp. Jana Nawary , Marii żony, rodziców Piotra i Franciszki
9.00   
o zdrowie i bł.Boże dla Urszuli z racji urodzin
 11.00   śp. Franciszka Brosia oraz rodziców Franciszki i Jana

 15.00   za parafian  Uroczyste zakończenie Misji Świętych 

 17.00   śp. Jerzego Janiga

                                    

                                     Poniedziałek   25 . X.

 

  7.00   śp. Krystyny Witek
7.00   śp
. Franciszki Szołtysek   pogrzebowa

17.00   śp. Anny Golimowskiej

 

                                     Wtorek   26. X.

 

  7.00   śp. Zofii Broś   pogrzebowa
7.00   śp
. Joanny Szewczyk    pogrzebowa

17.00   śp. Wandy Herjan  pogrzebowa

 

                                        Środa   27. X.

 

  7.00   śp. Józefa Brosia w 2 r. śmierci

  7.00   śp. Julii Szczupak   pogrzebowa

17.00   NOWENNA  intencje  zbiorowe, te które zostaną zamówione lub złożone  

                                                                                  w skrzynce obok ołtarza MB  do najbliższej środy

 

                                   Czwartek   28. X.

 

   7.00   śp. Szymona Żylskiego, Marii żony

   7.00   śp. Franciszki Szołtysek   pogrzebowa

17.00    śp. Władysławy i Jana Stadnickich, Rozalii Bielawa, Jadwigi Kowalskiej

 

                               Piątek    29. X.

 

  7.00   śp. Marii i Jana Król
7.00   śp
. Danuty Janas     pogrzebowa

17.00   zmarłych z rodzin Guzikowskich i Piłatów

 

 

                                     Sobota    30. X.

 

  7.00   śp. Pawła Brosia
7.00  
o zdrowie i bł.Boże w rodzinie Michałek

17.00   śp. Krystyny Folwarskiej, Władysława męża, syna Krzysztofa

 

 

                                    Niedziela     31.X.

 

  7.00    zmarłych z rodzin Franczak i Dorczak
9.00   
o zdrowie i bł.Boże dla mieszkańców Dziekanowic  dożynkowa
 11.00   o zdrowie i bł.Boże dla Małgorzaty w 18 r. urodzin

 17.00   śp. Franciszki Piechaczek i Marianny Sagan