Czwartek   1.X.

 

  7.00    śp. Haliny i Zbigniewa Walczak

  7.00    śp. Krystyny Szczupak   pogrzebowa

17.00    o zdrowie i bł. Boże dla Róży kobiet bloki Raciborowice-Dziekanowice

 

                               Piątek    2.X.

 

  7.00   śp. Władysława Wędzichy     pogrzebowa

  7.00   śp. Józefa Calika     pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł. Boże dla Róży kobiet z Batowic

 

                               Sobota    3.X.

 

  7.00   śp.  Bronisławy Wojtas

  7.00   śp. Stanisława Pazdańskiego w 1 r. śmierci

17.00   o zdrowie i bł. Boże dla młodszej Róży kobiet z Kończyc

 

 

                                Niedziela   4. X.

 

  7.00   o zdrowie i bł. Boże dla Dawida w 18 r. urodzin

9.00   o zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców Prawdy – dożynkowa

11.00    o zdrowie i bł. Boże  dla dzieci w rocznicę  Pierwszej Komunii św.

11.00    o zdrowie i bł. Boże dla Magdaleny z okazji urodzin

17.00    śp. Krystyny i Władysława Folwarskich oraz syna Krzysztofa

 

 

                                     Poniedziałek   5.X.

 

   7.00   śp. Krystyny Szczupak    pogrzebowa

   7.00   śp.  Jana Kopeć    pogrzebowa

 17.00   o zdrowie i bł. Boże dla młodszej Róży z Raciborowic

 

                                        Wtorek   6.X.  

 

  7.00   śp. Władysława Wędzichy   pogrzebowa

  7.00   śp. Józefa Calika pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł. Boże dla młodszej Róży z Zastowa

 

                                        Środa   7.X.

 

  7.00   o zdr. i bł. Boże dla Jakuba w 12 r. urodzin

  7.00   śp. Henryka Wiatra   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł. Boże dla  Róży z Prawdy

 

 

                                    Czwartek   8.X.

 

  7.00   śp. Zofii i Stanisława Sikora

  7.00   śp. Zofii Żylskiej     pogrzebowa

 17.00   o zdrowie i bł. Boże dla Róży męskiej

 

                                      Piątek   9.X.

 

  7.00   śp. Andrzeja Nawary, Marii żony oraz córki Franciszki

  7.00   śp. Jana Król   pogrzebowa

17.00   o zdrowie i bł. Boże dla starszej Róży z Kończyc

 

 

                                        Sobota    10.X.

  

  7.00   o zdrowie i bł. Boże dla Marii i Józefa w 40 r. ślubu

7.00   śp. Eugeniusza Walerian

17.00   o zdrowie i bł. Boże dla starszej Róży z Raciborowic

 

                                           Niedziela   11. X.

 

  7.00   śp. Kazimiery i Bronisława Górlińskich

9.00   o zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców Kończyc  (od Gospodarzy Dożynek)

11.00   Chrzty  :  Blanka-Maria, Jan-Stanisław ; Matylda-Helena ,

17.00   śp. Franciszki i Józefa Witek, Anieli córki, wnuka Pawła

 

                                     Poniedziałek   12.X.

 

   7.00   śp. Krystyny Szczupak     pogrzebowa

   7.00   śp. Władysława Wędzichy     pogrzebowa

 17.00   o zdrowie i bł. Boże dla starszej Róży z Zastowa

 

                                        Wtorek   13.X.  

 

  7.00   śp. Franciszki i Karola Żylskich oraz Marii Chachlowskiej

  7.00   śp. Józefa Calika   pogrzebowa

17.00   śp. Franciszka Sapety, żony Anieli oraz siostry Franciszki

 

                                        Środa   14.X.

 

  7.00   śp. Marii Nawara w 15 r. śmierci

  7.00   o zdrowie i bł. Boże dla Joasi w 7 r. urodzin oraz Piotrusia

17.00   śp. Stanisława Bochenka, Marii żony

 

                                    Czwartek   15.X.

 

  7.00   śp. Emilii i Bolesława Franczak

  7.00   śp. Jana Kopeć    pogrzebowa

 17.00   śp. Jana i Genowefy Jurczak oraz Stanisława i Józefy Kluzek

 

                                      Piątek   16.X.

 

  7.00   śp. Władysława Brosia, Wiktorii żony, syna Władysława

  7.00   śp. Adama Sajki w 1 r. śmierci oraz rodziców Małgorzaty i Franciszka

17.00   śp. Józefa Myśliwiec, Weroniki żony, Eleonory córki

 

 

                                        Sobota    17.X.

  

  7.00   śp. Sebastiana Bochenka, Marii żony, syna Jana

7.00   śp. Artura Bradło, Ryszardy Wilk oraz Rozalii Mnich

17.00   o zdrowie i bł. Boże dla Agnieszki i Józefa w 5 r. ślubu

 

                                           Niedziela   18. X.

 

  7.00   o zdrowie i bł. Boże dla Antosia w 3 r. urodzin

9.00   o zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców Raciborowic (od Gospodarzy Dożynek)

11.00   śp. Franciszka Brosia oraz rodziców Franciszki i Jana

17.00   FATIMA  w intencji parafian

 

                                     Poniedziałek   19.X.

 

   7.00   śp. Wandy Pieniążek w 11 r. śmierci oraz męża Stanisława

   7.00   śp.  Krystyny Szczupak    pogrzebowa

 17.00    śp. Zofii Bochenek, Wojciecha męża

 

                                        Wtorek   20.X.  

 

  7.00   śp. Henryka Wiatra  pogrzebowa

  7.00   śp.  Stanisława i Zofii Sikora w r. śmierci

17.00   podziękowanie za lata szkolne zeszłorocznych ósmoklasistów

 

                                        Środa   21.X.

 

  7.00   śp. Józefa Calika   pogrzebowa

  7.00   śp. Jana Kopeć  pogrzebowa

17.00   śp. Józefa i Heleny Dorczak oraz synów Tadeusza i Franciszka

 

 

                                    Czwartek   22.X.

 

  7.00   śp. Jana Ciepieli w 5 r. śmierci, Grażyny żony

  7.00   śp. Jana Króla  pogrzebowa

 17.00   w intencji parafian

              Różaniec po cmentarzu

 

                                      Piątek   23.X.

 

  7.00   śp. Marii Zbroja w 1 r. śmierci

  7.00   śp. Czesława Stachurskiego   pogrzebowa

17.00   śp. Stanisława Ossowskiego, Józefy żony i zmarłych z rodziny

 

 

                                        Sobota    24.X.

  

  7.00   śp. Zofii Bochenek

7.00   śp. Zofii Żylskiej

17.00   śp. Jana Nawary, Marii żony

 

                                           Niedziela   25. X.

 

  7.00   śp. Kazimiery Jach

9.00   o zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców Zastowa  (od Gospodarzy Dożynek)

11.00   śp. Marii Król w r. śmierci

17.00   śp. Jerzego Janiga w 10 r. śmierci
                  

 

                                     Poniedziałek   26.X.

 

   7.00   śp.  Krystyny Szczupak    pogrzebowa

   7.00   śp.  Jana Kopeć     pogrzebowa

 17.00   śp. Macieja Sapety, Katarzyny żony

 

                                        Wtorek   27.X.  

 

  7.00   śp. Józefa Brosia w 1 r. śmierci

  7.00   śp.  Jana Króla    pogrzebowa

17.00   śp.  Franciszka Krawczyka, Jadwigi żony

 

                                        Środa   28.X.

 

  7.00   śp. Henryka Wiatra   pogrzebowa

  7.00   śp. Justyny Prażmowskiej

17.00   śp. Szymona Żylskiego, Marii żony

 

 

                                    Czwartek   29.X.

 

  7.00   śp. Wawrzyńca Bąk, Jadwigi żony oraz Andrzeja Luty

  7.00   śp. Kazimierza Piskorz   pogrzebowa

 17.00  śp.  Anny Golimowskiej, Władysława męża

 

                                      Piątek   30.X.

 

  7.00   śp. Czesława Stachurskiego   pogrzebowa

  7.00   śp. Teresy Niestój    pogrzebowa

17.00   śp. Grzegorza Dominiarczyk  i z rodziny Pazdańskich oraz Glanowskich

 

 

                                        Sobota  31.X.

  

  7.00   śp. Tomasza Zalas w 1 r. śmierci

  7.00   śp. Władysławy Woźniak   pogrzebowa

17.00   śp. Pawła Brosia