CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10. III. 2024 r.

1. Dzisiaj zakończenie naszych Świętych Rekolekcji Wielkopostnych. Spowiedź od godz. 13. 00 do 15. 00. Składka przeznaczona jest dla Rekolekcjonisty jako wynagrodzenie za głoszone słowo.
  2. O godz. 15. 00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po niej, o godz. 15. 15 – Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16. 00. Po nich Msza Święta. Składka na Gorzkich Żalach jest przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za udział można dostąpić odpustu zupełnego.
  3. Od 1 stycznia 2024 r. Msze Święte w tygodniu będą o godz. 18. 00.
  4. Kalendarz liturgiczny:
  • Środa – Msza Święta o godz. 18. 00. Po niej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Piątek – Droga Krzyżowa o godz. 17. 30 i po niej o godz. 18. 00 Msza Święta. O godz. 19. 00 Droga Krzyżowa dla tych, którzy nie mogą być o 17. 30.
  • Niedziela – trzecia miesiąca. Składka przeznaczona jest na cele remontowe w naszej parafii.
  1. Za tydzień w niedzielę zapraszam na spotkanie po Mszy Świętej o godz. 11. 00 Rodziców uczniów klasy VIII przygotowujących się do Bierzmowania. Proszę o przyniesienie ze sobą „Katechizmów Bierzmowanych”.
  2. Spotkanie kandydatów na ministrantów w poniedziałek o godz. 16. 15.
  3. Spotkanie ministrantów przygotowujących się do przyjęcia stopnia CHORALISTY we środę o godz. 16. 00.
  4. Spotkanie scholii w sobotę o godz. 16. 00.
  5. W naszej Archidiecezji od Środy Popielcowej rozpoczął się czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Trwać on będzie do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej czyli do 26 maja.
  6. Z ołtarza św. Małgorzaty można zabrać po jednej książeczce dla rodziny. Jest to przygotowanie do Kongresu Eucharystycznego Archidiecezji Krakowskiej.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Staś”, „Misyjne Drogi” – nowy numer, „Gość Niedzielny EKSTRA – Wielki Post z Pasją”, a także „Gość Niedzielny – Historia Kościoła” w cenie 12 złotych.