Po sumie o godz. 11.00  w ramach trwającej oktawy Bożego Ciała będzie procesja Eucharystyczna wokół kościoła

O godz. 16.30 Nabożeństwo majowe

o 17.00 wieczorna Msza św.

Wtorek     –  Święto Nawiedzenia NMP   ; zakończenie Nabożeństw  majowych

Środa    –      św. Justyna , męczennika ; rozpoczynają się Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego

Nabożeństwa czerwcowe będą w ciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz.17.00 natomiast w niedziele i święta Nabożeństwa czerwcowe będą zamiast Nieszporów o 16.30   Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych pięknych czerwcowych Nabożeństwach .

Przez cały maj codziennie przy pomniku św. Jana Pawła II  w godzinę Apelu Jasnogórskiego o 21.00 gromadziła  się liczna grupa wiernych na wspólną modlitwę majową, również i w czerwcu w każdy piątek o godz. 21-szej zapraszamy do wspólnej modlitwy czerwcowej  do Najświętszego Serca Jezusowego  wszystkich którzy wcześniej ze względu na pracę i inne obowiązki nie mogą w czerwcówkach uczestniczyć.

Czwartek    –        św. męczenników Marcelina i Piotra

Pierwszy Czwartek miesiąca  spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz. 17.00 Nabożeństwo czerwcowe  połączone z nabożeństwem ku czci  Ojca św. Jana Pawła II  z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne .

po wieczornej Mszy św. spotkanie dla I-szych i II-gich klas gimnazjalnych w ramach przygotowania do bierzmowania.

Piątek           –   Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego

Pierwszy Piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej i wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

o godz. 18.30  spotkanie dla III-ich  klas gimnazjalnych, w ramach przygotowania do bierzmowania

a o  godz. 19.00   zapraszamy młodzież szkół średnich i studentów oraz wszystkich młodych z naszej parafii na czuwanie modlitewne przygotowujące nas do ŚDM w Krakowie.

po   wieczornej Mszy św. i zakończenie procesji Eucharystycznych,

Z  racji Uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

Sobota         – Pierwsza Sobota miesiąca

Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny

Zachęcamy do trwania w tym dziękczynieniu za cud Eucharystii. Starajmy się uczestniczyć do piątku włącznie w procesjach Eucharystycznych, bo przez całą oktawę Bożego Ciała do piątku włącznie  do Uroczystości Najśw. Serca Jezusowego o ile pogoda na to pozwoli codziennie po Mszy św. wieczornej  o godz.17.00 będzie procesja wokół kościoła, połączona z nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek na zakończenie oktaw poświęcenie wianków z ziół i kwiatów

W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego błogosławieństwo dzieci.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych

a po sumie o godz.12.00  spotkanie Rady Parafialnej